Advert
Advert
Advert

Atina’dan mektup var

Atina’dan mektup var
Atina’dan mektup var Küçük Menderes
Bu içerik 278 kez okundu.
Advert

Tarihin en büyük yangın felaketlerinden birini yaşayan ve ardından Atina'daki mevkidaşı Kaminis'e destek mesajı yollayan Başkan Kocaoğlu’na yanıt geldi. Kaminis, "Bu elzem zamanda ince düşünceleriniz, içten ilginiz ve yardımcı olma istekliliğiniz bizim için moral kaynağı oldu, mutluluk verdi. Size ve İzmir’in dost canlısı halkına refah, mutluluk ve başarı diliyorum" dedi. 
 

Yunanistan tarihinin en büyük felaketlerinden biri olan Atina'da yangınlar sırasında onlarca kişi hayatını kaybetmişti. Belediye Başkanı Yorgos Kaminis’e bir mesaj yollayarak hem taziye ve geçmiş olsun hem de destek mesajlarını ileten İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na Kaminis’ten cevap geldi. Kaminis, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na yazdığı mektupta Attika bölgesinin geniş bir alanına yayılan korkunç yangının ardından gönderilen iyi niyet ve destek mektubu için teşekkürlerini bildirdi.

 

Atina Kenti Yaz Kampı’ndaki 621 çocuğun başarılı tahliyesinin acı ve gözyaşı dönemindeki ender iyi hikayelerden biri olduğunu hatırlatan Yorgos Kaminis, “80’den fazla talihsiz hemşehrimizin ölümüyle sonuçlanan felaket yaşanırken bu elzem zamanda ince düşünceleriniz, içten ilginiz ve yardımcı olma istekliliğiniz bizim için moral kaynağı oldu, mutluluk verdi. Bu vesile ile size ve İzmir’in dost canlısı halkına refah, mutluluk ve başarı dilerim” ifadelerine yer verdi. 

 

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Tire'de şüpheli ölüm
Tire'de şüpheli ölüm