Advert
Advert
Advert

Unutulmayacak bir törenle erkekliğe adım attı

Unutulmayacak bir törenle erkekliğe adım attı
Unutulmayacak bir törenle erkekliğe adım attı Küçük Menderes
Bu içerik 2227 kez okundu.
Advert

Gazetemizin muhabirlerinden İlker Özekli ile eşi Ayşe Özekli, oğulları Poyraz’ın sünnet mutluluğunu Kültürpark karşısındaki Ödemiş Belediyesi Nikah ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen merasimle yaşadılar.

Davetlilerin salonu tıklım tıklım doldurduğu gecede Ayşe-İlker Özekli çifti, davetlileri kapıda karşılarken daha sonra sünnet çocuğu Poyraz Özekli, salona taht üzerinde, alkışlar içinde girdi. Poyraz, tahttan iner inmez gecede sahne alan Grup Samyeli’nin isteği üzerine zeybek oynadı ve bol alkış aldı.

İlçenin başarılı gruplarından Oyalı Fes Halk Oyunları Ekibi de sahne alarak zeybek oyunlarını başarıyla sunarken gecenin akışı; dans parçaları, hareketli parçalar, takı merasimi, kına merasimi ve istek parçalarla devam etti.

Gecenin kapanışı ise Özekli ailesinin isteği üzerine sahne alan Celal Yaprak ile oldu. Yaprak, “Öncelikle hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Bu akşam Özekli ailesinin biricik oğulları Poyraz’ın sünnet şöleni için bir aradayız. Güzel ve heyecanlı olan bu gecede ben de sizin için program ile katkıda bulunmaya çalışacağım. Hepinize şimdiden iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Haber: Turgay KONURALP

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu:
Kılıçdaroğlu: "Tarımda büyümeyi nasıl yapmak istiyorsanız Kocaoğlu'ndan ders alacaksınız"
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!