Advert
Advert
Advert

Parkta yapılan düzenlemeleri kar helvası ile kutladılar

Parkta yapılan düzenlemeleri kar helvası ile kutladılar
Parkta yapılan düzenlemeleri kar helvası ile kutladılar Küçük Menderes
Bu içerik 809 kez okundu.
Advert

Ödemiş Üç Eylül Mahallesi sakinleri ve Ödemiş Belediyesi’nin katkılarıyla Köprübaşı mevkiindeki 23 Nisan Parkı’nda Mahalle Muhtarı Bekir Uşaklı ve muhtar azaları tarafından mahalle halkına kar helvası dağıtıldı.

Üç Eylül Mahallesi Muhtarı Bekir Uşaklı, “Bu park, mahallemizde uzun yıllardan beri vardı. Geçtiğimiz günlerde Ödemiş Belediye Başkanımız Mahmut Badem’in de desteğiyle 23 Nisan Parkı’nın zemini sağlıklı hale getirilip parkın içinde çocukların rahatlıkla oynayabilecekleri alanlar oluşturuldu. Bu konuda Ödemiş Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz.  Gerek mahalle sakinleri gerekse çocuklarımız, yapılan bu iyileştirmelerden dolayı büyük sevinç yaşadılar” ifadelerini kullandı.

Muhtar azalarından Necip Mercan, “Mahallemizdeki 23 Nisan Parkı’na Ödemiş Belediyesi’nin el atmasıyla birlikte zemin güzel bir şekilde döşendi ve çocukların oynayabileceği alanla oluşturuldu. Böylece park, çok daha güzel bir şekil kazandı” dedi.

Bir diğer muhtar azası Ülkü Takavucu ise, “Ödemiş Belediyesi’ne Üç Eylül Mahallesi Muhtarlığı adına çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız, yeni oyun aletlerinin konulmasıyla hemen oyun oynamaya başladılar. Biz de Muhtarımız Bekir Uşaklı ve azalarımızla birlikte mahalle sakinlerine kar helvası dağıtarak bu sevince ortak olduk” şeklinde konuştu.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu:
Kılıçdaroğlu: "Tarımda büyümeyi nasıl yapmak istiyorsanız Kocaoğlu'ndan ders alacaksınız"
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!