Advert
Advert
Advert

Badem ailesinin mutlu günü

Badem ailesinin mutlu günü
Badem ailesinin mutlu günü Küçük Menderes
Bu içerik 3910 kez okundu.
Advert

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, torununun sünnet töreniyle büyük bir mutluluk yaşadı. Başkan Badem'in torunu Mahmut Efe Badem’in Saray Garden’da gerçekleşen sünnet merasimi, renkli görüntülere sahne oldu.

Amerika'da yaşayan bilgisayar mühendisi Serdar Badem ile yazılım mühendisi Meral Badem çiftinin oğulları beş yaşındaki Mahmut Efe, Ödemiş'te sünnet olma mutluluğuna erişirken TBMM Başkanı Binali Yıldırım başta olmak üzere çok sayıda siyasi, mesajlarıyla Badem'i kutladılar.

Gerçekleşen sünnet merasimine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar ve AK Parti İl Başkanı Aydın Şengül'ün yanı sıra AK Parti İzmir eski il başkanı Ömer Cihat Akay, Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Kiraz İlçe Kaymakamı Emin Kaymak, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar,  ünlü sanatçı Bedia Akartürk,  eski Ödemiş Emniyet Müdürü Ramazan Çankaya, eski Ödemiş belediye başkanları Mehmet Eriş ile Münir Bezmez, AK Parti İlçe Başkanı Şerif Delibalta başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Ödemiş’in yetiştirdiği sayılı sanatçılar arasında yer alan Bedia Akartürk, Badem ailesinin bu mutlu gününde şarkılarını söylerken geceye katılanlar da Akartürk’ün coşkulu türkülerine eşlik ettiler. Yerel şarkıcılar da söyledikleri şarkılarla geceye renk kattılar. Gösteri sunan efe grubu da oyunlarıyla alkış topladı. Başkan Badem ve eşi Nevin Badem de gecede harmandalı oynayarak davetlilerden alkış aldılar.

Haber: Turgay KONURALP

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm