Advert
Advert
Advert

“Hedefleri olan bir takıma geldim”

“Hedefleri olan bir takıma geldim”
“Hedefleri olan bir takıma geldim” Küçük Menderes
Bu içerik 979 kez okundu.
Advert

Yeni sezonun ilk idmanını Ormancı Ertuğrul Özdemir Tesisleri’nde dün gerçekleştiren Ödemişspor’da yeni teknik direktör Aydın Kahraman, sezon öncesi ilk mesajını gazetemiz aracılığıyla verdi. Çiçeği burnunda teknik adam, “Transfer çalışmalarımız ve buna bağlı görüşmelerimiz devam ediyor. Güçlü bir kadro ile mücadele edeceğiz. Ödemişspor’un başarısı, bizim için her şeyden önce gelmektedir. Ödemiş ilçesinde ciddi bir taraftar grubu ve takımı seven bir topluluk var. Bu takımın önce grubunda şampiyon olması, daha sonra da 3. Lig’e çıkması için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Kulüp Başkanımız Ufuk Kızıler, Kulüp Müdürümüz Abdullah Batmaz, Burak Can ve Sportif Direktörümüz Aydın Tabak, iç ve dış transfer çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedirler. Koordineli olarak bir bütün halinde başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

Efe, kampa girecek

Antrenmanlar hakkında da bilgi veren Kahraman, “Ödemiş’teki 10 günlük çalışma sürecinin hemen ardından uygun bir kamp yerinde yeni sezonun hazırlıklarını devam ettirmeyi planlıyoruz. Hedefimiz, güçlü ve hedefleri olan bir Ödemişspor’u taraftarımızın huzuruna çıkarmaktır. Bunun için mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Görüşmeler sürüyor

Kulüp Müdürü Abdullah Batmaz ise, “Takımızın geçen yıl kaçırdığı hedefi önümüzdeki sezon yakalaması için Belediye Başkanımız Mahmut Badem’in de desteği ile elimizden gelen gayreti göstermeye devam ediyoruz. Bu anlamda geçtiğimiz hafta içinde bazı imzalar atıldı. Dış transferde yeni, iç transferde ise görüşmediğimiz bazı oyuncularla görüşmeler devam etmektedir. Yeni teknik direktörümüz Aydın Kahraman nezaretinde önce kendi tesislerimizde 10 günlük bir saha çalışması, ardından da kamp dönemi başlayacak. Ödemişspor’un güçlü bir şekilde layık olduğu yere gelmesi için hep birlikte çalışıp başaracağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ahmet Uygan için son görev
Ahmet Uygan için son görev
Amatör liglerde transfer dönemi bitti
Amatör liglerde transfer dönemi bitti