Advert
Advert
Advert

İkinci etap sona erdi

İkinci etap sona erdi
İkinci etap sona erdi Küçük Menderes
Bu içerik 489 kez okundu.
Advert

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Ödemiş'te yapılan çevre düzenleme ve sokak sağlıklaştırma çalışmaları kapsamında yatırımlar aralıksız sürüyor.
 

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON A.Ş ekiplerince yapılan çalışmalar kapsamında Cumhuriyet Mahallesi Zile Sokak’ta başlayan alt yapı ve sokak sağlıklaştırma çalışmaları, ikinci etap olan Emmioğlu, Millet ve Tavaslı caddelerinde de yapılarak sona erdi.
 

Ödemiş'in çevre yolu olarakta kullanılan Emmioğlu, Millet ve Tavaslı Caddelerinde İZSU Genel Müdürlüğü tarafından alt yapı çalışmalarının ardından yenileme çalışmaları başlamıştı. Bu kapsamda kaldırımları ve iki kilometrelik yolu tamamen yenileyen Büyükşehir Belediyesi, dün yaptığı çalışmayı İzmir ana yolunda noktaladı. 
 

Kurtuluş Caddesi’nde sürüyor

 

Konu ile ilgili bilgi paylaşan İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Cumhur Şener, şunları ifade etti: "İzmir Büyükşehir Belediyemiz, ilçemizde yatırımlarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günler de başlayan çevre düzenleme ve sağlıklaştırma projelerimiz de devam ediyor. Ödemiş'in çevre yolu olarak tanımlanan Emmioğlu, Millet ve Tavaslı caddelerinde yenileme çalışmalarımız sona gelindi. Ödemiş için önem arz eden bu yolda çalışmalar yapılırken vatandaşlarımızın da teveccühlerine teşekkür ediyoruz. Bu çalışmalar kapsamında Zile Sokak ve Şehit Özpolat Caddesi’nde de çalışmalarımızı tamamlamıştık. Kurtuluş Caddemizde de ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Tüm vatandaşlarımız adına hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Başkanımız Aziz Kocaoğlu'na teşekkür ediyoruz. Ödemiş'imize hayırlı olsun. Ekiplerimiz de görev alan arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyoruz."

 

Haber: Bilgehan SAKICI

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ahmet Uygan için son görev
Ahmet Uygan için son görev
Amatör liglerde transfer dönemi bitti
Amatör liglerde transfer dönemi bitti