Advert
Advert
Advert

Alt geçit ağır ilerliyor

Alt geçit ağır ilerliyor
Alt geçit ağır ilerliyor Küçük Menderes
Bu içerik 1163 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te Cumhuriyet Mahallesi sınırları içinde Devlet Demir Yolları tarafından ele alınan alt geçit çalışmalarının çok ağır gittiğini dile getiren Ödemiş Ayakkabıcılar ve Deri İşleriyle Uğraşanlar Odası Başkanı Mustafa Köksoy, bu gecikmeye anlam veremediğini dile getirdi.

Tren yoluna yeni bir alt geçidin yapılmasının son derece iyi bir proje olduğunu dile getiren Başkan Köksoy, “Buraya yapılacak yeni alt geçit, oldukça önemli. Buraya kadar her şey güzel ancak çabuk bir şekilde bitirilmesi gereken projenin gayet yavaş ilerlemesine anlam veremiyoruz. Eğer burada bir iş yapılacaksa bir an önce bitirilmelidir” dedi.

Mahalle sakinlerinden Ali Badem ise, “Buraya yeni ve geniş bir alt geçit yapılması, mahallemizin ihtiyacı olan konulardan biriydi. Ancak merdiven bölümünün daha dik, diğer tarafın da biraz daha farklı olduğunu görüyoruz. Bu alt geçidin yaşlı ve engelli vatandaşların rahat geçebileceği, daha uygun bir şekilde yapılmasını bekliyoruz. Yoksa bu alt geçit, mahallemiz adına son derece iyi ve güzel bir hizmettir” şeklinde konuştu.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Tire'de şüpheli ölüm
Tire'de şüpheli ölüm