Advert
Advert
Advert

Ödemiş Ticaret Odası’nda iletişim semineri yapıldı

Ödemiş Ticaret Odası’nda iletişim semineri yapıldı
Ödemiş Ticaret Odası’nda iletişim semineri yapıldı Küçük Menderes
Bu içerik 548 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Odası bünyesinde üyelerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen eğitim programları kapsamında Ödemiş Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu ve İBB Eşrefpaşa Hastanesi Toplum Sağlığı Birimi işbirliği ile iletişim semineri gerçekleştirildi.  İBB Eşrefpaşa Hastanesi Toplum Sağlığı Çalışma Birimi Psikoloğu Şengül Çavuşoğlu tarafından verilen eğitim, dün Ödemiş Ticaret Odası Konferans Salonu’nda yapıldı. Eğitimin içeriğinde “İletişim Nedir, Neden Önemlidir?”, “İletişimin Tanımı”, “Algılarımız”, “Karşımızdakilerin Algısı”, “İletişimi Olumsuz Etkileyen Durumlar”, “Dinleme”, “Beden Dili” başlıklı konular yer aldı.

Konu ile ilgili Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, “Ödemiş Ticaret Odası Kadın Girişimiler Kurulu’nun düzenlemiş olduğu iletişim eğitimini İBB Eşrefpaşa Hastanesi Toplum Sağlığı Birimi ile tamamladık. Bu eğitim sayesinde algılarımızı, iletişim kazalarını, etkin dinleme özelliğini, empati kurabilmeyi, sözsüz iletişim ve konuşmayı daha iyi kavradık. Ödemiş Ticaret Odası olarak bu güzel semineri düzenlemiş oldukları için öncelikle Kadın Girişimciler Kurulu’na ve bize seminerde eşlik eden tüm katılımcılara çok teşekkür ederiz. Önümüzdeki günlerde de kişisel ve mesleki gelişimlere yönelik eğitim seminerlerimiz devam edecektir. Üyelerimizin katılımını bekliyoruz” dedi.

Seminer sonunda Ödemiş Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri, İBB Eşrefpaşa Hastanesi Toplum Sağlığı Çalışma Birimi Psikoloğu Şengül Çavuşoğlu ‘na katkılarından dolayı plaket takdim ettiler.

Haber: İlker Özekli

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Tire'de şüpheli ölüm
Tire'de şüpheli ölüm