Advert
Advert
Advert

Limonatalar belediyeden başvurular vatandaştan

Limonatalar belediyeden başvurular vatandaştan
Limonatalar belediyeden başvurular vatandaştan Küçük Menderes
Bu içerik 283 kez okundu.
Advert

Menderes’te imar barışıyla ilgili belediye bünyesinde kurulan Barış Masası’na başvuru yapan vatandaşlara limonata ikram ediliyor. İmar barışıyla ilgili yönetmeliğin çıkmasının ardından Menderes Belediyesi tarafından belediye bünyesinde hizmete giren Barış Masası’nda her gün yüzlerce vatandaşın başvurusu alınıyor. Başvuruda bulunan vatandaşlara belediye tarafından limonata ikramı yapılıyor. Vatandaşlar, limonatalarını yudumlarken imar barışı başvuruları da belediye çalışanları tarafından tamamlanıyor. 
 

Dört kişilik personel tarafından vatandaşlarla birebir iletişimin kurulduğu hizmet kapsamında vatandaşlara imar barışı hakkında bilgilendirmenin yanı sıra hazırlanacak evraklar konusunda yardımcı olunuyor ve e-devletten başvurular gerçekleştiriliyor. 
 

Başka illerden de geliyorlar

 

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “Aklında soru işareti olan vatandaşlarımıza yardımcı olmak ve süreçle ilgili başvurularını hızlandırmak adına devreye soktuğumuz İmar Barışı hizmetine vatandaşlarımız ilk günden itibaren yoğun ilgi gösteriyor. Hizmetimizden sadece Menderesliler değil, farklı ilçelerden hatta farklı illerden gelen vatandaşlarımız da yararlanıyor. Her gün yüzlerce vatandaşımızı kurduğumuz Barış Masası’nda ağırlıyoruz. Sıcağa rağmen gelip imar barışından yararlanan vatandaşlarımız için limonata ikramlarımıza da başladık. Onlar limonatalarını afiyetle yudumlarken arkadaşlarımız da imar barışı başvurularını gerçekleştiriyor. İmar barışında yararlanmaya hak kazanan tüm vatandaşlarımızı limonatamızı içmeye davet ediyorum. Onlar limonatalarını içerken biz de başvurularını yaparak bu haktan yararlanmalarını sağlayalım” dedi. 

 

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ahmet Uygan için son görev
Ahmet Uygan için son görev
Amatör liglerde transfer dönemi bitti
Amatör liglerde transfer dönemi bitti