Advert
Advert
Advert

Ödemiş Gençlik Hizmetlerinde yaz sezonu kursları sürüyor

Ödemiş Gençlik Hizmetlerinde yaz sezonu kursları sürüyor
Ödemiş Gençlik Hizmetlerinde yaz sezonu kursları sürüyor Küçük Menderes
Bu içerik 514 kez okundu.
Advert

Okulların tatilde olması nedeniyle, Gençlik  Hizmetleri   İlçe spor  Müdürlükleri tarafından açılan yaz spor kursları tam gaz devam ederken Ödemiş İlçesinde, gerçekleştirilen yaz kurslarında farklı spor branşları büyük bir ilgiyle  devam ediyor.

GÜREŞ SPORLARINA BAYANLAR DA İLGİ GÖSTERİYOR

Gençlik Hizmetleri  Ödemiş İlçe Spor Müdürlüğü  tarafından açılan kurslara  büyük bir ilgi devam ederken Gençlik Hizmetleri İlçe spor müdürü Cafer Cebeci “Gençlik hizmetleri İl müdürlüğü tarafından açılan yaz kursları kapsamında haftanın her günü spor faaliyetleri aralıksız olarak devam etmektedir. Bu kapsamda açılan kurslarda kontejanlar dolu olup, şu anda açılan bütün kurslarda çalışmalar aralıksız olarak devam etmektedir” dedi.

Güreş Antrenörlerinden İsmail Birlik “Yaz spor okulları kurs çalışmaları kapsamında açılan bütün  kurslara  büyük ilgi olduğu gibi güreş dalına da hem erkekler hem de bayanlar da büyük bir ilgiyle  açılan  güreş kurslarına  katılım sağlamaktadırlar. Bu anlamda  öğrencilerimiz okulların tatil olduğu bu günlerde  kendileri için güzel bir zamanı değerlendirme anlamında  açılan kursların iyi bir katkısı olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Gençlik Hizmetleri Ödemiş İlçe spor  müdürlüğünde haftanın  büyük bir çoğunluğunda kurslar aralıksız olarak devam ederken, açılan  kurslarda erkek ve bayan olarak  da katılım konusunda  tüm branşların kontejanları dolu bir şekilde kurslar devam ediyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür