Advert
Advert
Advert

Öfkenizi kontrol edemiyorsanız!

ÖDEMİŞ TİCARET ODASI KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ORGANİZASYONUYLA “ÖFKE KONTROLÜ VE STRESLE BAŞA ÇIKMA” SEMİNERİ DÜZENLENECEK.

Öfkenizi kontrol edemiyorsanız!
Öfkenizi kontrol edemiyorsanız! Küçük Menderes
Bu içerik 628 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu organizasyonuyla ‘Öfke Kontrolü ve Stresle Başa Çıkma Semineri’ düzenlenecek.

Ödemiş Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu Ve İBB Eşrefpaşa Hastanesi Toplum Sağlığı Birimi işbirliği ile hazırlanan “Öfke Kontrolü ve Stresle Başa Çıkma” Semineri 19 Temmuz Perşembe günü Saat 13.00’te Ödemiş Ticaret Odası Binası Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Stres bir eylem ya da durumun kişi üzerinde yarattığı fiziksel ya da psikolojik zorlanmaya verilen tepkidir. Stresle birlikte öfke doğar ve öfkeyi doğru ifade etmek önemlidir. Öfke kontrolünde temel amaç; saldırganlıktan uzak, şiddet içermeyen, kişinin kendisine ve çevresindekilere zarar vermemesidir. Stresle başa çıkmada yararlanılabilecek örgütsel mücadele yöntemleri, bireyler üzerindeki iş stresini azaltmak veya önlemek amacıyla geliştirilmelidir. Kişisel gelişime katkı sağlamak ve insanların sosyal hayatında büyük problemlere sebebiyet verebilen öfke kontrolü konusunda yararlı olabilmek adına düzenlenecek olan seminere tüm halkımız davetlidir.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Tire'de şüpheli ölüm
Tire'de şüpheli ölüm