Advert
Advert
Advert

Ayrancılar’a sıcak asfalt

Ayrancılar’a sıcak asfalt
Ayrancılar’a sıcak asfalt Küçük Menderes
Bu içerik 572 kez okundu.
Advert

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez koordinesinde Ayrancılar’da ticaretin kalbinin attığı, birçok dükkanın faaliyet gösterdiği Barış Manço Caddesi’nde sıcak asfalt dökülmeye başlandı.

İZSU tarafından kazılan Ayrancılar Mahallesi’nin bozuk yollarını düzelten Torbalı Belediyesi, mahallenin en işlek caddesine el attı. Yapılan çalışma ile mahalle sakinleri hem stabil yollara kavuşacak hem de tozdan kurtulacak. Mahallede bir yandan sıcak asfalt dökülürken bir yandan da kaldırım ve aydınlatma çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. 1200 metrelik Barış Manço Caddesi’nin tamamına sıcak asfaltın döküleceği belirtilirken bozuk yollarda yama çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor.

Torbalı Belediyesi’nin yaptığı asfalt çalışması ile Barış Manço Caddesi’nin tozdan kurtulduğunu ifade eden Ayrancılar Mahalle Muhtarı Veysel Yeşilyurt, “Alt yapı çalışmaları nedeniyle Ayrancılar genelinde kazı çalışması yapıldı. İZSU, nihayet buradaki alt yapı işini tamamladı. Torbalı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü de asfalt, kaldırım ve aydınlatma çalışmalarına başladı. Barış Manço Caddesi, dökülen asfalt ile tozdan kurtuldu. Başta Belediye Başkanımız Adnan Yaşar Görmez olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür