Advert
Advert
Advert

Gölcük Otel yenileniyor

Gölcük Otel yenileniyor
Gölcük Otel yenileniyor Küçük Menderes
Bu içerik 1373 kez okundu.
Advert

Kentteki turizm çalışmalarına büyük önem veren Ödemiş Belediyesi’nin en önemli projelerden biri olan Gölcük Otel’in tadilat çalışmaları başlıyor. İhalesi yapılan otel, bir yıl içinde beş yıldızlı otel kalitesi şeklinde hizmet vermeye başlayacak.

 

Ödemiş Belediyesi, Gölcük Otel’in esaslı tadilat yapım karşılığı uzun süreli kiralama, işletme ve mülkiyetin devir işine ait ihaleyi dün gerçekleştirdi. İhaleyi Cino Organizasyon ve Tanıtım Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. firması aldı.

 

Belediye Başkanı Mahmut Badem, “İlçemizin turizm değerlerinin ön plana çıkarılması ve tanıtılması amacıyla projelerimizi tek tek uygulamaya devam ediyoruz. Ödemiş ve hatta Ege Bölgesi açısından çok önemli bir değer olan Gölcük’ün turizme açılması konusunda ilk olarak göl kenarı rekreasyon projelerini uyguladık. Yeni görünümüyle cazibe merkezi haline gelen Gölcük’te yapılan yeni kafeteryalar, işletmeler ve dinlenme alanlarıyla ziyaretçi sayısında her geçen gün artış yaşanıyor. Gölcük Otel’in yenilenme projesi, bizim çok önemsediğimiz bir projeydi. İhalesi bugün (dün) yapıldı ve en kısa zamanda yer teslimini gerçekleştireceğiz. Firma, 12 ay içerisinde işletmeyi hazır hale getirecek. Beş yıldızlı otel kalitesinde hizmet verecek olan işletme, kentin önemli bir ihtiyacını karşılayacak. Ödemişimize hayırlı olsun” dedi.

 

Haber: Bilgehan SAKICI

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür