Advert
Advert
Advert

Doğu Perinçek İzmir’e geliyor

 Doğu Perinçek İzmir’e geliyor
 Doğu Perinçek İzmir’e geliyor Küçük Menderes
Bu içerik 1279 kez okundu.
Advert

Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Seçimleri’yle ilgili olarak tüm siyasi partilerde çalışmalar sürerken Vatan Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Hüseyin Çakıcı, Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Doğu Perinçek’in yarın saat 19.00’da İzmir’de yapılacak olan mitingi ile ilgili çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi.

Vatan Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Hüseyin Çakıcı, Türkiye’nin kurtuluşunun ancak yapılacak seçimlerde olduğunu vurgulayarak, “Bilindiği üzere ülkemiz, önümüzdeki pazar günü, 24 Haziran tarihinde çok önemli seçimler gerçekleşecektir. Bu yapılacak olan seçimler, kurtuluşumuzun seçimi olacaktır. Burada Amerikan emperyalizmine dur demekle, hep beraber itelemekle bu süreci ancak bu şekilde aydınlığa kavuşturabiliriz. Bu anlamda seçim öncesi Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Doğu Perinçek, cuma günü (yarın) Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda saat 19.00’da değerli vatandaşlarımızla buluşacaktır. Bu buluşmada önemli açıklamalarda bulunacaktır.

“Belde belediyeleri yeniden oluşturulacak”

Projelerimizden bir tanesi de Büyükşehir Yasası kapsamında kapanan belde belediyelerini eski statülerine kavuşturarak o beldelerdeki insanların hizmet ihtiyacını yine eski yıllardaki gibi karşılamayı sağlamaktır. Sayın Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, ‘Köylü milletin efendisidir’ sloganıyla beldelerde ve köylerdeki çeşmelerde akmayan suların tekrar akmasını sağlayacağız. Yine projelerimizin arasında belde ve köylerde ve de merkezlerde kooperatifleşmenin önünü açmak da bulunuyor. Kooperatifleşmeyle gelen başarılarının tekrar canlanmasını sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Haber: Turgay KONURALP

 

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu:
Kılıçdaroğlu: "Tarımda büyümeyi nasıl yapmak istiyorsanız Kocaoğlu'ndan ders alacaksınız"
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!