Advert
Advert
Advert

Görev dağılımı gerçekleştirildi

Görev dağılımı gerçekleştirildi
Görev dağılımı gerçekleştirildi Küçük Menderes
Bu içerik 701 kez okundu.
Advert

Süper Amatör Lig ekiplerinden Torbalıspor’da yapılan kongre sonrası görev dağılımı gerçekleşti. Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’den Süper Amatör Lig’e düşen Torbalıspor'da yapılan kongre sonrası Sabri Taşcan yeniden başkanlığa seçilmişti. Seçilen yeni yönetim kurulu ise görev dağılımın yaptığı ilk toplantıda belirledi.

8 Haziran’da yapılan kongre sonrası yeni yönetim kurulu, ilk toplantısını yaptı ve görev dağılımını oluşturdu. Başkanlığını Sabri Taşcan’ın üstlendiği yönetim kurulunda başkanvekili Yener Ülker olurken Yavuz Görmez, Yüksel Güler, M.Ali Bozkoyun, Selahattin Soğukçeşme, Ercan Kaplan, Sabri Güldamlası, Salih Ürün, Erdal Barlas, M.Fadıl Denk, Utku Bahçıvan, Aydın Özgür, Adnan Korkmaz, Bertuğ Duru, Özgür Morkoç, Bünyamin Demircan, Şerif Çorak, Murat Altınkaya ve Cesim Özmüş da üye olarak görev aldılar.

Muhasip üyeler Ömer Avinç ve Cemal Aygün, genel kaptanlar M.Fatih Erkut, Güven Özdemir ve Mahmut Karakaya, basın sözcüleri Cafer Taylan ve Mesut Şahin, sosyal işler sorumluları Egemen Kurtçu ve Fethi Güzelocak ve altyapı sorumluları ise Volkan Yılmaz ile Zekeriya Hançer oldular.

Haber: Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Barajı üretime can suyu
Bademli Barajı üretime can suyu
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!