Advert
Advert
Advert

Kaymakçı’da yoğun ilgi

Kaymakçı’da yoğun ilgi
Kaymakçı’da yoğun ilgi Küçük Menderes
Bu içerik 834 kez okundu.
Advert

İYİ Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Av. Anıl Selek, seçim çalışmaları kapsamında Kaymakçı Pazarı’ndaydı. Tek tek bütün esnafla ve pazara çıkan vatandaşlarla sohbet eden ve destek isteyen Selek’e halkın ve esnafın yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı.

Selek, bölgenin uzun yıllardır aday çıkaramamasının bu dönem sona ermesi için bölge halkından destek izledi. Pazar yerinin üç saatte ancak tamamlandığı geziden yoğun ilgi sebebiyle mutlu ayrılan Selek, “Anlaşılan Kaymakçı, çok İYİ olacak. Kaymakçı'da büyük bir oy patlaması bekliyoruz. Akşener cumhurbaşkanı, İYİ Parti iktidar olacak. Türkiye'ye İYİ gelecek" dedi.

Seçim sürecine kadar tam gaz çalışmaların devam edeceğini dile getiren İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Anıl Selek, "İYİ Parti olarak bölgemizde Ödemiş merkez ve ilçeye bağlı mahallelerdeki değerli hemşerilerimizle tam bir çalışma ve kucaklaşma sürecindeyiz. Ayrıca milletvekilleri de bölgemizde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyorlar. Türkiye’nin geleceği için İYİ Parti’nin iktidara gelmesini herkes arzuluyor” ifadelerini kullandı.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!