Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Büyükşehir’den ücretsiz otobüs

Büyükşehir’den ücretsiz otobüs
Büyükşehir’den ücretsiz otobüs Küçük Menderes
Bu içerik 1005 kez okundu.
Advert

İzmir Büyükşehir Belediyesi, her bayramda olduğu gibi bu Ramazan Bayramı'nda da kabristanlıklara ücretsiz otobüsler tahsis edecek.  İzmir Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanlığı ve Yerel Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı'nda geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Ödemiş'te İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Müdürlüğü binası önünden Zungurlu ve Ahrandı mezarlıklarını ziyaret etmek isteyen vatandaşlara ücretsiz otobüs tahsis edecek.
 

Arefe günü ile bayramın birinci, ikinci ve üçüncü günlerinde 08.30-17.30 arasında hizmet verecek olan otobüslerden tüm vatandaşlar yararlanabilecek. Zungurlu güzergahına gidecek olan otobüsler, Yerel Hizmetler Müdürlüğü binası önünden hareket ederek Cumhuriyet Ortaokulu önünden çevre yolunu kullanıp kabristanlığa ulaşacak. Ahrandı’ya ise yine Ödemiş Yerel Hizmetler Müdürlüğü önünden hareket edecek otobüsler, Perşembe Pazarı-Tekelli Mevkii ve çevre yolunu kullanarak kabristanlığa ulaşacak. Dönüşler de aynı güzergah üzerinden olacak.
 

Vatandaşların bayramını kutladı

 

Konu ile ilgili olarak konuşan İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Cumhur Şener, "İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak her yıl birer kez idrak ettiğimiz Ramazan ve Kurban bayramlarımızda Ödemiş'te Zungurlu ve Ahrandı mezarlıklarımızı ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımız için ücretsiz otobüs hatları düzenliyoruz. Bu bayramda da arefe günü ile bayramın birinci, ikinci ve üçüncü günlerinde saat 08.30 ile 17.30 aralığında otobüslerimiz, Ödemiş Yerel Hizmetler Şube Müdürlüğümüz binası önünden hizmet verecektir. Tüm vatandaşlarımızın bayramını kutlar, sağlıklı ve mutlu günler dilerim" dedi.

 

Haber: İlker Özekli

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’da kaçak akaryakıt iddiası
Kiraz’da kaçak akaryakıt iddiası
Atlar, yeni pistte rahvan koştu
Atlar, yeni pistte rahvan koştu