Advert
Advert
Advert

Ödemişli genç başkan yönetim kuruluna girdi

Ödemişli genç başkan yönetim kuruluna girdi
Ödemişli genç başkan yönetim kuruluna girdi Küçük Menderes
Bu içerik 1486 kez okundu.
Advert

Ege’nin en genç oda başkanı olarak babası Mustafa Ali Köksoy'dan görevi alan ve çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Ödemiş Ayakkabıcılar ve Deri İşleriyle Uğraşanlar Odası Başkanı Mustafa Köksoy, Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu Denetim Kurulu üyeliğine seçildi.

Kendisine verilen görevi layığı ile yerine getireceğini dile getiren ve son derece mutlu olduğunu belirten Başkan Köksoy, "Öncelikle bu görevi bize layık görenlere teşekkür ediyorum. Tecrübesiyle öne çıkan Başkan Ahmet Aydan ile birlikte toplam 12 kişilik yönetimde yer almanın gururunu yaşadım" dedi.

Sektörün sorunlarını gayet iyi bildiğini kaydeden Köksoy, "İthalat ve ihracattaki sorunları çözerek yerli üretimi kalkındırma konusunda üzerime düşen görevi yapmaya hazırım. Geçen dönemdeki süreç içinde Ahmet Başkanımız ile yola çıkmıştık. Israrlı talebine karşılık aday olduk ve seçildik. İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Zekeriya Mutlu’nun tavsiyelerinde olduğu gibi ahilik geleneğini yaşatmayı hedefliyoruz. 2 -2.5 milyon civarında insanımız, bu sektörden ekmek yemektedirler. Bize aktarılan sorunları birinci elden konfederasyona aktarıp ilgili bakanlıkla sorunların çözümü aşamasında çalışmalarda bulunacağız” ifadelerini kullandı.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!