Advert
Advert
Advert

Kaymakamdan sürpriz ziyaretler

Kaymakamdan sürpriz ziyaretler
Kaymakamdan sürpriz ziyaretler Küçük Menderes
Bu içerik 647 kez okundu.
Advert

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, resmi kurumlara sürpriz ziyaretlerde bulundu. Tanrıseven, kurumlardan bilgi aldı ve vatandaşları dinledi. Kaymakamlık birimleri, Mal Müdürlüğü ve İlçe Nüfus Müdürlüğü’nü ziyaret eden Kaymakam Tanrıseven, kurum amirlerinden bilgiler aldı. Tanrıseven, ziyareti sırasında çalışanlar ve vatandaşlar ile sohbet etti.

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, kurumlarda görevli çalışan personele “Vatandaşlara hoşgörü ve güler yüzlü hizmet verelim” şeklinde tavsiyede bulundu. Karşılarında Kaymakam Tanrıseven’i gören vatandaşlar kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Resmi dairelere işleri için gelen vatandaşlar, Kaymakam Tanrıseven’e gösterdiği ilgi için teşekkür ettiler.

Yeni kimliklere büyük ilgi

Nüfus Müdür Vekili Murat Kahyaoğlu, ziyarette Kaymakam Tanrıseven’e yaptıkları işlemler hakkında bilgi verdi. Buna göre, 2018 yılı içerisinde İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne yapılan başvurular sonucu 242 adet pasaport yenilemesi, 695 yeni sürücü belgesi ve 6338 adet yeni kimlik belgesi düzenleme işlemleri yapıldı.

 

  Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!