Advert
Advert
Advert

Saadetli adaylardan pazara çıkarma

Saadetli adaylardan pazara çıkarma
Saadetli adaylardan pazara çıkarma Küçük Menderes
Bu içerik 693 kez okundu.
Advert

Saadet Partisi İzmir 2. Bölge milletvekili adayları Sümeyye Orhan, Ceren Kara ve Şahap Bozkurt, seçim çalışmaları kapsamında Atatürk Mahallesi’nde bulunan seçim koordinasyon merkezinde açıklamalar yaptıktan sonra Ödemiş Pazarı’nda vatandaş buluşması gerçekleştirdiler.

İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Şahap Bozkurt, "Değerli hemşerilerimizin mübarek Ramazan ayını ve ayrıca geçmiş Kadir Gecelerini can-ı gönülden kutlayarak hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Yaklaştığımız seçim, baskın seçim anlamını taşımaktadır. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Temel Karamollaoğlu, yaptığı tüm ziyaretlerde toplumun her köşesindeki insanları kucaklamaktadır. Kendisi bir halk adamıdır. Gittiği her yerde Türkiye’nin geleceği açısında önem arz eden projelerini açıklamaya devam etmektedir. Bize göre bu seçimin sürprizi Saadet Partisi olacaktır" dedi.

Kutuplaşmaya dikkat çekti

Saadet Partisi’nin 25 yaşındaki İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Sümeyye Orhan, "Milletvekili adayları olarak tüm vatandaşlarla bir araya gelerek seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyoruz. Ülkemizdeki maalesef en önemli sorunlardan biri, kutuplaşmadır. Toplumun her kesimini kucaklayan bir parti olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Ülkenin ekonomik konumuna bakacak olursak üreten bir ülke olmadığımızı görüyoruz. Ülkemizde birtakım değişikliğe ihtiyaç vardır. Ülkemizde bulunan yer altı zenginliklerinin değerlendirilmesi aşamasında Saadet Partisi’nin yapacak olduğu çok önemli projeleri bulunuyor. Özellikle gençlerimiz ve diplomalı kesimler, devamlı şekilde işsizlikle karşı karşıyadır. Bunun yanında eğitimde de sıkıntılar yaşanmaktadır” ifadelerini kullandı.

“Sıkıntılar had safhada”

Bir diğer milletvekili adayı Ceren Kara ise, "16 yıldır ülkemizde devamlı şekilde söylediğinin tersini yapan bir iktidar ile maalesef karşı karşıyayız. İnsanların birbirlerine bakışları değişmiş durumda. Sağlık, eğitim ve ekonomide yaşanan sıkıntılar had safhada. Ülkemizde değişime ihtiyaç vardır. Bunun çözümü de Saadet Partisi’dir. Biz, İzmir 2. Bölge milletvekili adayları olarak gittiğimiz her yerde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Karamollaoğlu’nun ülkemiz için çok önemli olan projelerini toplumumuzla paylaşmaya devam ederek seçim çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz" şeklinde konuştu.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Barajı üretime can suyu
Bademli Barajı üretime can suyu
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!