Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Resmi karne töreni Yeniceköy’de yapıldı

Resmi karne töreni Yeniceköy’de yapıldı
Resmi karne töreni Yeniceköy’de yapıldı Küçük Menderes
Bu içerik 905 kez okundu.
Advert

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nın son gününde Ödemiş’te 86 resmi ve 13 özel eğitim öğretim kurumunda 20.955 öğrenci, karne heyecanı yaşadılar.

İlçe bazındaki resmi karne töreni; Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu ve beraberindeki Ödemiş Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mustafa Hüyüktepe, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Yakup Çakır ve Hasan Çorak’ın katılımlarıyla Yeniceköy İlkokulu ve Ortaokulu’nda gerçekleştirildi.

Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu başta olmak üzere protokol, öğrencilere karnelerini verdiler ve onların karne heyecanlarına ortak oldular. Anasınıfı öğrencileri de ilkokula başlayacak olmanın heyecanını yaşarken 8. sınıf öğrencileri ise okullarında son karnelerini alarak mezun oldular.

Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Ödemiş Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mustafa Hüyüktepe, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Yakup Çakır ve Hasan Çorak, karnelerini alan öğrencilerle ve okul idarecileriyle 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Sonu hatıra fotoğrafı çekildiler.

Kaymakam Ateşoğlu, tüm öğrencilere ve öğretmenlere iyi tatil dileklerinde bulundu.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’da kaçak akaryakıt iddiası
Kiraz’da kaçak akaryakıt iddiası
Atlar, yeni pistte rahvan koştu
Atlar, yeni pistte rahvan koştu