Advert
Advert
Advert

Bayram öncesinde çocukları sevindirdiler

Bayram öncesinde çocukları sevindirdiler
Bayram öncesinde çocukları sevindirdiler Küçük Menderes
Bu içerik 1088 kez okundu.
Advert

İzmir’in köklü eğitim kurumlarından Çakabey Okulları’nın aile birliği başkanı ve üyelerinin sekiz yıldan beri sürdürdüğü ‘Dilek Ağacı’ projesi kapsamında Bademli Ortaokulu, Bademli Şükrü Saraçoğlu İlkokulu,  Ovakent İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerine kamyon dolusu hediye dağıtıldı.

Çakabey Okulları Aile Birliği Başkanı Hülya Çelikhisar, "Okullarla irtibat kurulmasının ardından o okuldaki öğrenciler, ‘Dilek Ağacı’ projesi kapsamında neler istediklerini yazıyorlar. Biz de bunların isim ve istediklerini liste yaparak aynı günde birden fazla okula dağıtıyoruz. Yaklaşık sekiz yıldan beri sürdürülen projenin devam etmesini sağlıyoruz” dedi.

Bademli Ortaokulu Müdürü Ramazan Göçen, "Özel Çakabey Okulları’nın başlattığı ‘Dilek Ağacı’ projesi kapsamında okulumuzun yüzlerce öğrencisi, aldıkları hediyelerle oldukça mutlu oldular. Binlerce hediyeyi okulumuza ulaştıran ve uzun yıllardan beri bu sosyal sorumluluk projesini yerine getiren değerli Okul Aile Birliği Başkanı Hülya Çelikhisar ile birlik üyeleri Lale Ayhan, Nüket Beniç ve Bihter Akkuş’a bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!