Advert
Advert
Advert

Vatan Partisi’nden gazetemize ziyaret

Vatan Partisi’nden gazetemize ziyaret
Vatan Partisi’nden gazetemize ziyaret Küçük Menderes
Bu içerik 574 kez okundu.
Advert

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Seçimleri çalışmaları kapsamında Vatan Partisi İzmir İl Yönetimi’nden Fevzi Demirtaş ile Levent Özciğer, İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi öğrencisi Mustafa Gökmen, İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Hüseyin Çakıcı ile Vatan Partisi Ödemiş İlçe Başkanı Basri Turan, gazetemizi ziyaret ettiler. Genel Koordinatör İsmail Atahan Keçeci ile bir araya gelerek yapılacak olan seçim öncesinde önemli mesajlar veren Vatan Partisi heyetinde yer alan milletvekili adayları Gökmen ile Çakıcı da bazı açıklamalarda bulundular.

Vatan Partisi İl Yönetimi’nden Fevzi Demirtaş, " Türkiye, bilindiği üzere zor bir süreçten geçmektedir. Bu zor dönemde ise bir baskın seçim söz konusudur. Ülkenin geleceği için Vatan Partisi’ne ihtiyaç olduğunu biliyoruz" derken Vatan Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Gökmen de, "Doların yükseldiği ve ekonominin dengesizliğini sürdürdüğü ülkemizde zor günlerden geçmekteyiz. İşte bu bakımdan ülkemizde tek kurtuluşun Vatan Partisi olduğunu bir kez daha söylemek istiyorum. Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Doğu Perinçek, seçim bildirgesinde neler yapacağının mesajını açık olarak göstermiştir. Biz de aday olarak projelerimizi hayata geçirmek istiyoruz" dedi.

İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Hüseyin Çakıcı, "Son günlerde dikkatimizden kaçmayan konulardan biri de hükümet tarafından uydurma yatırımlar yapılmaya çalışılmasıdır. Bunların göstermelik seçim yatırımı olduğunun herkes tarafından bilinmesi gerekir” şeklinde konuştu.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DSP'de Ödemiş için yeni aday arayışı
DSP'de Ödemiş için yeni aday arayışı
Fırın Kafe için bir ihale daha!
Fırın Kafe için bir ihale daha!