Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Osmanağaoğlu Tirelilerle buluştu

Osmanağaoğlu Tirelilerle buluştu
Osmanağaoğlu Tirelilerle buluştu Küçük Menderes
Bu içerik 487 kez okundu.
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Tamer Osmanağaoğlu, Tireli vatandaşlarla bir araya geldi. MHP Tire İlçe Başkanı Bilal Kıvrak ve parti üyeleri ile buluşan Osmanağaoğlu, esnafın ve vatandaşın sıkıntılarını dinleyerek hayır dualarını aldı. 
 

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Tamer Osmanağaoğlu, Tireli vatandaşlardan MHP için destek istedi. Pazar yerinde büyük coşkuyla karşılanan Osmanağaoğlu, Tire’nin İzmir ve Türkiye için öneminden bahsederek, “Toprak sahibi olan bir ailenin çocuğu olarak toprak ile büyüdüm. Siz çiftçi ve üretici kardeşlerimi yürekten selamlıyorum. Sorunlarımızı birlikte çözmek için, İzmir için, Türkiye için, milletimizin bekası için sizden desteklerinizi bekliyorum” dedi. 
 

“Tarımdaki sorunları çözeceğiz”

 

Tire’de bulunan sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret eden Osmanağaoğlu, MHP’nin seçim beyannamesi ile ilgili bilgiler verdi. Özellikle çiftçi ve esnaflara yönelik çalışmaların olduğunu ifade eden Osmanağaoğlu, “Tire, Türkiye için çok önemli bir konumdadır. Buradaki üretimin milli ekonomimize katkısı, azımsanmayacak ölçüdedir. Ben çiftçiyi tanırım. Ortak kaygılarını, sıkıntılarını bilirim. Çalışmalarınızda yanınızda olacağımızın, sorunlarınızın çözümü noktasında birlikte hareket edeceğimizin sözünü vermeye geldim. MHP, geçmişte Tarım Bakanı Hüsnü Yusuf Gökalp döneminde çiftçinin gönlünde taht kurdu. Yine aynı dönemi yaşamak için sizden destek istemeye geldik. Siz yol göstereceksiniz, sizin öncüllüğünüzde sorunlarımızı çözeceğiz” diye konuştu. 

 

Haber: Özcan Çetin

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’da kaçak akaryakıt iddiası
Kiraz’da kaçak akaryakıt iddiası
Atlar, yeni pistte rahvan koştu
Atlar, yeni pistte rahvan koştu