Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

“Üretim yoksa açız!”

“Üretim yoksa açız!”
“Üretim yoksa açız!” Küçük Menderes
Bu içerik 681 kez okundu.
Advert

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, saha turlarını yeniden yoğunlaştırdı. Artan sıcak havaya rağmen günde ortalama iki ilçeyi ziyaret eden Başkan Kocaoğlu, sabah Torbalı akşam da Karabağlar halkı ile buluştu.

Torbalı'yı ziyareti sırasında Şehitler, Eğerci, Pamukyazı, Sağlık, Ahmetli, Yeniköy ve Özbey mahalleleri ile Sanayi Sitesi'nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Aziz Kocaoğlu, mahalle sakinlerinin sorun ve önerilerini dinledi. Özellikle ova yollarının asfaltlanması çalışmaları nedeniyle teşekkür alan Kocaoğlu, "Çiftçi yoksa, üretim yoksa açız! Belediye başkanı olduğumda İzmir'e  30 milyon liralık asfalt atılmıyordu. Şimdi 1 milyar lirayı geçti. Bizden önce ova yollarının asfaltlanması diye bir şey bilinmezdi. Belediye başkanı olduğumda İzmir'deki köy sayısı iki elin parmakları kadar bile yoktu. Şimdi 600 köyümüz var. ‘Nereden geliyor bu değirmenin suyu?’ diye merak edenler için söylüyorum: Hesabımızı çok iyi yapıyor, namusumuzla ve samimiyetle çalışıyoruz" dedi.

Türkiye'nin verimli bir yönetim tarzıyla beş yılda çok şeyleri değiştirebileceğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı sözlerini şöyle sürdürdü: "Bunu yapmazsanız, küpün dibi delik. Yukarıdan doldurursunuz, aşağıdan boşalır. Alın teri olmayan haksız kazancın kimseye faydası olmaz. Siyaset memleket için yapılırsa çok ulvi bir iş. Eğer siyaseti etrafın, oğlun, kızın, eşin, dostun, kayınbiraderin, bacanağın için yapıyorsan, yapma kardeşim!"

Haber: Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’da kaçak akaryakıt iddiası
Kiraz’da kaçak akaryakıt iddiası
Atlar, yeni pistte rahvan koştu
Atlar, yeni pistte rahvan koştu