Advert
Advert
Advert

Kiraz Halk Eğitim’den yıl sonu şenliği

Kiraz Halk Eğitim’den yıl sonu şenliği
Kiraz Halk Eğitim’den yıl sonu şenliği Küçük Menderes
Bu içerik 1117 kez okundu.
Advert

Kiraz Halk Eğitimi Merkezi tarafından dördüncüsü düzenlenen yıl sonu şenliği, Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şinasi Akgün ve Kirazlıların katılımlarıyla gerçekleşti.

Açılış konuşmasını Kiraz Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şerif Emre Akın yaparak katılım sağlayanlara teşekkür etti. Akın, “Her yaptığımız çalışmada, her yaptığımız projede Sayın Kaymakamımız, Sayın Belediye Başkanımız ve Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, bize destek veriyorlar. Onların maddi ve manevi destekleri devam ettiği sürece biz de her yıl yaptığımız etkinlikleri bir tık ileri götürmeye çalışıyoruz. Kiraz’ın en büyük eğitim kurumu olmaktan mutluluk duyuyoruz. Dört yıl önce devraldığımız Halk Eğitimi Merkezi’ni biraz daha ileri götürmeyi hedefliyoruz” dedi.

Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak ise, “Kiraz Halk Eğitimi Merkezimiz, yöredeki diğer halk eğitim merkezlerine nazaran çok kıymetli, çok başarılı işler yapmakta. Müdürümüz başta olmak üzere hizmet veren tüm personel ile kurum ve kuruluşların da destekleriyle birlikte köylerde ve mezra yerlerinde sadece eğitim alnında değil; tarımsal, sosyal ve kültürel alanda da başarılı işler yapmaktadır. Kiraz, coğrafi yapısı gereği çok dağınık, çok zor coğrafyada bile olsa bu kültürel aktiviteleri inşallah en uç noktaya götürmeye gayret edeceğiz. Halk Eğitim, bizim elimiz kolumuz durumunda. Tekrar Halk Eğitim’de hizmet veren kişilere ve kursiyerlerimize teşekkür ediyorum. Herkese iyi eğlenceler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların bitiminde kursiyerlerin kendi tasarımları olan elbiselerle defile yapıldı. Ardından da sergi açılışı gerçekleştirildi. Kiraz Halk Eğitimi Merkezi’nin düzenlemiş olduğu yıl sonu şenliği, cuma gününe kadar devam edecek.

Haber: Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!