Advert
Advert
Advert

Ceylin Atik Parkı’na tabela konuldu

Ceylin Atik Parkı’na tabela konuldu
Ceylin Atik Parkı’na tabela konuldu Küçük Menderes
Bu içerik 3432 kez okundu.
Advert

Geçtiğimiz yıl Ödemiş’te meydana gelen cinayet sonucu yaşamını yitiren 10 yaşındaki Ceylin Atik'in ismi, kaybolduğu yer olan Kazım Karabekir Parkı’na Ödemiş Belediye Meclisi’nin AK Partili, CHP’li ve MHP’li üyelerinin oybirliği ile verilmişti. Ödemiş Belediyesi, Ceylin'in isminin konduğu parka iki metre boyunda dev totem tabelayı yerleştirdi.

Acılı dede Mustafa Atik, "Ödemiş Belediye Başkanımız Mahmut Badem'e bu duyarlılığından dolayı teşekkür ediyorum. Torunum Ceylin artık geri gelmeyecek ama hem adı hem de fotoğrafı, evimizin önündeki parkta ebedi olarak yaşayacak" dedi.

Haber: Turgay KONURALP

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
konyalı kadir     2018-06-23 bende ne hikmetse cinayete kurban giden insanların kendisini değil bulunduğu yerleri görüyorum 11.59. 11 haziranda gece bu çoçuk için çırpıntım gözümü genelde yumar bakarım ilk başta apartmalar gördüm sonra sonra aşağıda sandık yukarda sandığın alt tarafını gördüm ve yerden yüksek yerde gördüm hatta benim bu görülerimi dikkate alan emniyet 12 haziranda çoçugu sandıkta buldular ben ümitliydim ama malesef olmadı allah rahmet eylesin çok çırpıntım ama olmadı ayrıca medyum falan değilim wep siteme bu olayı yazdım aamcım bizim gibi insanlar böyle durumlarda yardımcı olsun https://konyaparapsikoloji.wordpress.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Barajı üretime can suyu
Bademli Barajı üretime can suyu
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!