Advert
Advert
Advert

Torbalı’da “Bir Şiirdir Ramazan”

Torbalı’da “Bir Şiirdir Ramazan”
Torbalı’da “Bir Şiirdir Ramazan” Küçük Menderes
Bu içerik 550 kez okundu.
Advert

Şair, yazar ve televizyon programcısı Serdar Tuncer, bu akşam saat 21.00’de Torbalı Ramazan Sokağı’nda ilçe sakinleriyle buluşacak. Tuncer, Torbalı Belediyesi tarafından Ertuğrul Mahallesi Sultan Abdülhamit Caddesi’nde açılan Ramazan Sokağı’nda bir şiir dinletisi programına imza atacak. 
 

Edebiyat ve tasavvuf konularında sohbeti ve şiirleriyle tanınan Serdar Tuncer; konferansları, şiir dinletileri, kendine özgü sahne programları ile Anadolu’yu dolaşmaya devam ediyor. Torbalı Ramazan Sokağı’nda “Bir Şiirdir Ramazan” temasıyla yer alacak olan Serdar Tuncer’i dileyen herkes dinleyebilecek. 
 

Bayrama kadar sürecek

 

Torbalı Belediyesi’nin bir tanesi ilçe merkezinde bir tanesi de Ayrancılar’da olmak üzere iki adet Ramazan Sokağı’nın açılışını yaptığını ifade eden Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, “Ramazan ayının üçte birini geride bırakmak üzereyiz. Manevi atmosferi yüksek olan bu mübarek ayda Torbalı sakinleri, Ramazan sokaklarında buluşmaya ve buralarda düzenlenen etkinlikleri ilgiyle takip etmeye devam ediyorlar. Ramazan sokaklarımız, deyim yerindeyse cıvıl cıvıl. Ramazan sokaklarındaki etkinliklerimiz, bayrama kadar aralıksız olarak devam edecek. Tüm halkımızı düzenleyeceğimiz bu tür güzel organizasyonlarda bizimle olmaya davet ediyorum” dedi. 

 

Haber: Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DSP'de Ödemiş için yeni aday arayışı
DSP'de Ödemiş için yeni aday arayışı
Fırın Kafe için bir ihale daha!
Fırın Kafe için bir ihale daha!