Advert
Advert
Advert

Çıray, Selek ve Duran listeye girdiler

Çıray, Selek ve Duran listeye girdiler
Çıray, Selek ve Duran listeye girdiler Küçük Menderes
Bu içerik 1969 kez okundu.
Advert

24 Haziran’da ilk kez seçim heyecanı yaşayacak olan İYİ Parti, dün akşam üzeri itibarı ile milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti. Ödemiş İlçe Başkanlığı’ndan adaylık için istifa eden Anıl Selek ile Tire İlçe Başkanlığı görevini yine milletvekili adayı olmak nedeniyle bırakan Salih Atakan Duran, İzmir 2.Bölge’den milletvekili adayı olarak gösterildiler. Buna göre Selek yedinci, Duran ise onuncu sıradan seçime girecekler. Bunun yanı sıra partinin Bayındırlı genel başkan yardımcısı Aytun Çıray da 2.Bölge ilk sıradan aday oldu.

 

İYİ Parti’nin İzmir 1.Bölge milletvekili adayları sırasıyla Müsavat Dervişoğlu, Yıldırım Ulupınar, Mehmet Tezkan, Çiğdem Özer, Osman Ertürk Özel, Osman Varol, Bülent Kırılmaz, Serap Özöktem, Ülkü Doğan, Hüseyin Hakan Işık, Burcu Bostancıoğlu, İbrahim Dönertaş, Kadir Gürel ve Gizem Albaş oldular.

 

İzmir 2.Bölge adayları da Aytun Çıray, Mustafa Kerpişci, Şengül Hablemitoğlu, Hüsmen Kırkpınar, Behice Yıldız Ünsal, Metin Dökmeciler, Anıl Selek, Nedir Gergin, İlker Gül, Salih Atakan Duran, Hayri Köseoğlu, Murat Cem Özdemir ile Pelin Yetkin Yazıcı şeklinde açıklandılar.

 

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cezalar havadan gelecek!
Cezalar havadan gelecek!
Yine motosiklet kazası
Yine motosiklet kazası