Advert
Advert
Advert

CHP Ödemiş’ten İYİ Parti’ye ziyaret

CHP Ödemiş’ten  İYİ Parti’ye ziyaret
CHP Ödemiş’ten  İYİ Parti’ye ziyaret Küçük Menderes
Bu içerik 811 kez okundu.
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mehmet Kiremitçi  ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı’nın ziyaret ettiği CHP Ödemiş İlçe Teşkilatı, böylelikle iade-i ziyarette bulunmuş oldu.

19 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşen ziyarette, gelecekte milli bayramların hak ettiği  tam bir bayram ve şölen gibi kutlandığı, sadece kısa ve resmi törenler, kapalı spor salonlarındaki etkinliklerden ibaret olmadığı, tüm memlekette ve elbette ki tüm Ödemiş’te halkın tamamının, bütün mahalle sakinlerinin katıldığı, coşkuyla kutlandığı günleri görmenin ortak özlemi paylaşıldı.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleri ilgili görüş ve bilgi alış verişinde bulunuldu ve sandık güvenliği hakkında istişare edildi. Sandıkların, güvenliğinin ve sandık görevlilerinin görevlendirilmesi hususunda hassasiyetin had safhada olması gerektiği vurgulanan toplantıda Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mehmet Kiremitçi, Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclisi Üyesi Sezer Türkmenoğlu, Ödemiş eski İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Yolcu Barut, İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı ve eski İlçe Başkanı Mehmet Birlik, Cumhuriyet Halk Partisi eski İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Nazan Dönmez, İYİ Parti İlçe Başkan Yardımcısı Güven Kılıç, Ödemiş  İYİ Parti Yönetim Kurulu üyeleri, İYİ Parti 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Anıl Selek ve eski milletvekili Mehmet Özkan bulundu.

Haber: Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DSP'de Ödemiş için yeni aday arayışı
DSP'de Ödemiş için yeni aday arayışı
Fırın Kafe için bir ihale daha!
Fırın Kafe için bir ihale daha!