Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Ceyhun Kınlı startı verdi

 Ceyhun Kınlı startı verdi
 Ceyhun Kınlı startı verdi Küçük Menderes
Bu içerik 1643 kez okundu.
Advert

24 Haziran Genel Seçimleri’nde Milliyetçi Hareket Partisi’nden İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı olarak yola çıkan Ceyhun Kınlı, teşkilatların desteğini almak için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz günlerde milletvekili olabilmek için dört yıldır görev yaptığı Ödemiş Belediye Meclisi üyeliğinden ve Belediye Encümeni üyeliğinden istifasını veren Ceyhun Kınlı, çalışmalarını gerek sahada gerekse teşkilatlarda son sürat sürdürüyor.

Öncelikli hedefinin “Doğduğum, büyüdüğüm yer” dediği Küçük Menderes Havzası’nın desteğini almak olduğunu belirten Kınlı, bu kapsamda bölgedeki ilçe ve Ülkü Ocakları teşkilatlarını ziyaret ederek birtakım ziyaretlerde bulundu.

Ödemiş Belediyesi Meclisi’nin MHP’li üyesi Derya Coşkun, MHP Teşkilatı Başkanı Murat Sancaroğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Ümit Koral, İbrahim Telli ve Ödemiş Ülkü Ocakları Başkanı Turgay Dalcı ile birlikte kendisinin de uzun yıllar görev yaptığı Tire Ülkü Ocakları’nın yeni atanan başkanı Ertüzün Tamer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ardından  MHP Tire İlçe Başkanlığı’nda Başkan Bilal Kıvrak ile sanayi, atölyecilik, incir, zeytin, tarım ve küçükbaş hayvancılık temelinde ekonomi hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Bölge halkının sıkıntılarını bildiğini, gerek belediyecilikten edindiği tecrübe gerekse siyasette uzun zaman bulunmuş olmanın getirdiği tecrübesinin verdiği birikimle halka hizmet yolunda canla başla çalışacağını söyleyen Kınlı, geçen sohbetlerde partili partisiz bölge halkının yoğun ilgisinden oldukça memnun olduğunu belirtti.

Bu ekonomik sorunlarla ilgili olarak adaylık kabulü ve ardından Allah'ın izniyle seçildikten sonra da elinden gelen çözümü gerçekleştireceğinin sözünü veren Kınlı, parti teşkilatının desteğine talip oldu. Tire İlçe Başkanı Bilal Kıvrak’ı ziyaretinin ardından MHP Kiraz İlçe Başkanı İrfan Tırpan'ı ziyaret eden Kınlı, Kiraz'ın yerel sorunları ve muhtemel çözümleri ekseninde sohbetin ardından İzmir ve bölge için can havliyle çalışmak istediğini ve bu konuda adaylık aşamasında teşkilatın desteğine talip olduğunu vurguladı.

Tire ve Kiraz teşkilatlarında coşkuyla karşılanan Ceyhun Kınlı’nın önümüzdeki günlerde Bayındır ve Beydağ teşkilatlarını ziyaret etmesi bekleniyor. Kınlı, “Halkımız istiyor, biz geleceğiz!” dedi.

Haber: Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş CHP’den ortak ses!
Ödemiş CHP’den ortak ses!
Patates üreticileri don olayına karşı elyafla önlem aldı
Patates üreticileri don olayına karşı elyafla önlem aldı