Advert
Advert
Advert

Şahap Bozkurt aday adayı oldu

Şahap Bozkurt aday adayı oldu
Şahap Bozkurt aday adayı oldu Küçük Menderes
Bu içerik 1592 kez okundu.
Advert

Saadet Partisi Ödemiş İlçe Teşkilatı’nda İlçe Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Şahap Bozkurt,  teşkilattan gelen talepler doğrultusunda Saadet Partisi adına İzmir 2. Bölge’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Adaylığını açıklayan Şahap Bozkurt, “Öncelikle içinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayının tüm İslam alemine hayırlı olmasını temenni ediyorum. ABD Başkanı Donald Trump, ülkesinin İsrail Büyükelçiliği’ni Kudüs’e taşımakla tabii caizse Ortadoğu ve Filistin’de yeni katliamlara sebebiyet veren olayları başlatmakta birinci dereceden sorumludur. Hem ABD’yi hem de İsrail’i şiddetle kınıyoruz. Gerçek mermiler kullanılarak adeta katliam yapılmıştır.

“İsrail ile olan anlaşmalar iptal edilmeli”

Buradan devlet büyüklerimize bir önerimiz var. İsrail ile olan her türlü anlaşmanın iptal edilerek yaptırımda bulunulması gerektiğine inanıyoruz. Şehit olan Filistinli kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

21 Mayıs’ta netleşecek

Milletvekili aday adaylığı konusuna gelirsek… İl ve ilçe teşkilatlarımızdan gelen talepler üzerine bu göreve aday adayı olarak talip oldum. Ankara’daki genel merkezimizde gerekli mülakatlar yapıldı. Bu sürecin yaşanmasının ardından 21 Mayıs 2018 tarihindeki adaylık listelerinin sonuçlarını bekliyoruz. Hayırlı bir sonucun çıkacağına inanıyorum” dedi.

“Vatandaşın sorunlarını biliyoruz”

Ödemiş ve Küçük Menderes Havzası’nın geniş bir alana ve kalabalık bir nüfusa sahip olduğuna dikkat çeken Saadet Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Şahap Bozkurt, “Saadet Partisi’nde üst üste üç dönem Ödemiş İlçe Başkanlığı görevini sürdürdüm. Bu süreç içinde kimsenin kalbinin kırılmaması için elimden gelen gayreti ve hassasiyeti her zaman gösterdim. Şu anda çok önemli bir seçim süreci yaşanacak. Biz de yapılacak olan seçimlerin önemlerinin son derece bilincindeyiz. Bu amaç ile başaracağımıza sonuna kadar inanıyorum. Bu bölgede yaşayan vatandaşlar olarak buradaki insanların sorunlarını biliyoruz. O bakımdan şahsıma gelen bu önemli görevi kabul ettim. Milletvekilliği adaylığı konusunda 21 Mayıs’taki son sıralamayı bekliyoruz. Hayırlısının olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Çalışmalar, pazar günü başlıyor

Seçim çalışmalarına pazar gününden itibaren yön vereceklerini dile getiren İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Şahap Bozkurt, “24 Haziran 2018 tarihindeki Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerle ilgili olarak önümüzdeki pazar gününden itibaren çalışmalarımıza yön vermeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Tire'de şüpheli ölüm
Tire'de şüpheli ölüm