Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Çalışmalarına Çaylı’dan başladı

 Çalışmalarına Çaylı’dan başladı
 Çalışmalarına Çaylı’dan başladı Küçük Menderes
Bu içerik 1274 kez okundu.
Advert

İYİ Parti’den İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adaylığı’nı açıklayarak seçim çalışmalarına başlayan Anıl Selek’in ilk durağı Çaylı Mahallesi oldu.

Seçim çalışmalarını sürdüren İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Anıl Selek, “24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri’yle ilgili olarak kendi programımızı Ödemiş’e bağlı güzel mahalleler arasında bulunan Çaylı’da vatandaşlarımızla buluşarak gerçekleştirdik. Sıcak ve samimi bir ortam içinde büyük bir ilgiyle karşılandık. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in yapacaklarını ve bizim de Küçük Menderes Havzası’nda yapacak olduğumuz hizmetleri her gittiğimiz yerde anlatmaya devam ediyoruz. Sadece Çaylı değil, tüm Türkiye ‘İyi’ olacak” dedi.

İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Anıl Selek, “İzmir ve Küçük Menderes Havzası, her yönüyle önem arz eden yerler. Buralı olmamızın verdiği avantajla Küçük Menderes’in Meclis’teki sesi ve kulağı olarak bölgemize hizmet için bu yola başvurduk. Seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Çaylı Mahallesi’nde idik. Zamanı da iyi değerlendirerek 24 Haziran tarihine kadar seçim çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş CHP’den ortak ses!
Ödemiş CHP’den ortak ses!
Patates üreticileri don olayına karşı elyafla önlem aldı
Patates üreticileri don olayına karşı elyafla önlem aldı