Advert
Advert
Advert

Seçim startı Birgi’den verildi

Seçim startı Birgi’den verildi
Seçim startı Birgi’den verildi Küçük Menderes
Bu içerik 936 kez okundu.
Advert

Siyasi partilerde 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin heyecanı devam ederken AK Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı’nda seçimle ilgili olarak ilk gün çalışması, ilçeye bağlı Birgi Mahallesi’nde Aydınoğlu Camii karşısındaki kahvehane buluşması ile gerçekleşti. AK Partili Belediye Başkanı Mahmut Badem, AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta, AK Parti Ödemiş Kadın Kolları Başkanı Asuman Karakayaoğlu ve AK Parti İzmir İl Bölge Koordinatörü Nail Kocabaş, Birgi’de vatandaşlar bir araya geldiler.

Vatandaşlara hitap eden Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, “Öncelikle hepinizin mübarek Ramazan ayınızı kutluyorum. Bildiğiniz gibi Ödemiş Belediyesi olarak ilçe merkezinin dışındaki bütün mahallelere de elimizden geldiği kadar hizmet anlayışını götürmeye çalışıyoruz. Birgi de önem verdiğimiz yerlerin arasında.

Tarihi Birgi’deki Taşpazar mevkiindeki sokak sağlıklaştırma projesinin dışında birçok farklı çalışmamızı ve projelerimizi çok yönlü olarak sürdürüyoruz. Yine çalışmalarımız kapsamında kilit taşı kaplamasını tamamlamış bulunmaktayız. Geçtiğimiz günlerde müjdesi açıklanan ve önümüzdeki günlerde hayata geçecek olan Torba Yasa, belki çoğunuzu ilgilendirmektedir. Bu yeni çıkacak olan yasa ile birçok önemli yasa tasarıları hayata geçecektir. Yapılan çalışmalar, sadece bununla sınırlı değil. Her mahalleye ayrı önem verdiğimiz gibi Birgi de önem verdiğimiz yerlerin arasında yer almaktadır” dedi.

“Herkese eşit hizmet”

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, “Bugüne kadar görev yaptığımız süre içinde vatandaşlara eşit hizmet anlayışını her zaman sürdürdük. Görev yaparken başkaları gibi kapı numaralarına göre hizmet anlayışı değil, vatandaşlarımız hangi partiden olursa olsun her zaman eşit hizmet anlayışı gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

 “Hizmetleri anlatmaya

kalksak zaman yetmez”

 

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta ise, “Bildiğiniz üzere son derece önemli bir seçim süreci yaşayacağız. AK Parti hükümetinin göreve geldiği günden bu yana yaptıkları ortadadır. Bunları anlatmaya kalksak inanın zaman kalmaz. Üzerimize ne görev düşüyorsa her zaman yapmaya hazır olduğumuzu da açık olarak ifade etmek istiyorum. Uzun zamanlardan beri partinin çeşitli kademelerinde hep var oldum. Bundan sonra AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı olarak hizmet etmeye ve bölgemizin sorunlarını Ankara’ya taşıyarak ilgilenmeye devam edeceğim” diye konuştu.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Murat Gökşin     2018-05-18 Eşit hizmet anlayışı diye birşey yaşamadık.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür