Advert
Advert
Advert

Ödemiş Ticaret Odası 74.Mali Genel Kurulu’nda

Ödemiş Ticaret Odası 74.Mali Genel Kurulu’nda
Ödemiş Ticaret Odası 74.Mali Genel Kurulu’nda Küçük Menderes
Bu içerik 486 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Odası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 74. Mali Genel Kurulu için Ankara’daydı. TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler, Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundular.​

TOBB Genel Kurulu'na Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Oda Meclis Başkanı İbrahim Surav, Yönetim Kurulu Başkan Vekili-TOBB Delegesi Nuri Yaşayan, Genel Sekreter Emre Çiftçi katıldı.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, iş dünyası olarak kendilerine güvendiklerini belirterek, “Hedeflerimiz büyük. Türkiye sadece bölgesinin değil, dünyanın ekonomik devi olacak. Yeni dönemde daha çok çalışacağız, daha hızlı çalışacağız, daha verimli çalışacağız. Önce KOBİ'lerimizi küresel KOBİ'ler haline getirmeliyiz, Sanayi 4.0 ile sanayimizi bir üst seviyeye çıkarmalıyız. Türkiye; sadece bölgesinin değil, dünyanın ekonomik devi olacak. Dünyada en fazla uluslararası müteahhit Türkiye'den çıkacak. Mustafa Kemal Atatürk'ün ve aziz şehitlerimizin emaneti olan bu ülke, hepimizin omuzlarında yükselecek ve yeniden lider ülke haline gelecek. Bunu da hep birlikte başaracağız" açıklamalarında bulundu.

Haber: Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cezalar havadan gelecek!
Cezalar havadan gelecek!
Yine motosiklet kazası
Yine motosiklet kazası