Advert
Advert
Advert

Büyükşehir, Ödemiş sokaklarında

Büyükşehir, Ödemiş sokaklarında
Büyükşehir, Ödemiş sokaklarında  Küçük Menderes
Bu içerik 1528 kez okundu.
Advert

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ödemiş'in 99 mahallesinde asfalt ve kilit taş parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Ödemiş'in merkez Cumhuriyet Mahallesi Zile Sokak’ta kaldırım ve sıcak asfalt çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi İZBETON ve Yerel Hizmetler Müdürlüğü, bölgede alt yapı çalışmalarını da bitirdi. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Cumhur Şener, Mahalle Muhtarı Elvan Boz Kar'ı da ziyaret etti. 
 

Şener, "Büyükşehir Belediyesi olarak Cumhuriyet Mahallemize çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zile Sokak’taki çevre düzenlemesi, sıcak asfalt ve alt yapı çalışmalarımız da sona geldik. Kentimizi daha modern hale getirmek için çalışıyoruz" dedi.
 

Muhtar Elvan Boz Kar ise, "Mahallemde çalışan Büyükşehir ekiplerine ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Aziz Kocaoğlu’na  ilgilerinden dolayı mahalle halkım adına teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

 

Haber: Bilgehan SAKICI

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Arif uzbasan     2018-05-16 Hizmetler için tşk ederin bizim pis su arıtma tesisine giden yol da bir an önce asfaltlansa iyi olacak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cezalar havadan gelecek!
Cezalar havadan gelecek!
Yine motosiklet kazası
Yine motosiklet kazası