Advert
Advert
Advert

Seçim çalışmalarına Ziraat Odası’ndan başlangıç

Seçim çalışmalarına Ziraat Odası’ndan başlangıç
Seçim çalışmalarına Ziraat Odası’ndan başlangıç Küçük Menderes
Bu içerik 2360 kez okundu.
Advert

24 Haziran’daki Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve Genel Seçimler öncesinde Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta, Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Münir Bezmez ve partililer, Ödemiş Ziraat Odası’nda Başkan Ahmet Kocaağa ve Yönetim Kurulu üyeleriyle sabah kahvaltısında bir araya geldiler.

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, "Öncelikle Kudüs’te yaşanan olayı kınıyorum. AK Parti ailesi olarak toplumun her kesimine seçim öncesinde dokunacağız. Özellikle Ödemiş Ziraat Odası’ndan başladık çünkü burada Ödemişli çiftçi ve üreticileri yakından ilgilendiren imar barışı konusunu görüştük. Ovalardaki konularla ilgili önümüzdeki süreçte müjdeli, güzel gelişmeler yaşanacağına inanıyorum" dedi.

Ödemiş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kocaağa, “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu tarafından et entegre tesisini bizim işleteceğimiz konusunda söz verilmişti. Ama verilen sözde durulmadı.  Ödemiş Ziraat Odası olarak uygun bir yer bulunması halinde et entegre tesisinin bünyemizde işletilmesinin önünün açılmasını bekliyoruz" diye konuştu.

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta, "Seçim sürecine kadar her kesimi kucaklamaya devam edeceğiz. Bunu startını da Ödemiş Ziraat Odası’ndan verdik” dedi.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Tire'de şüpheli ölüm
Tire'de şüpheli ölüm