Advert
Advert
Advert

ÖTB, üyelerini fuara götürdü

ÖTB, üyelerini fuara götürdü
ÖTB, üyelerini fuara götürdü Küçük Menderes
Bu içerik 603 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Borsası, 9-12 Mayıs tarihleri arasında Gaziemir Fuar İzmir’de yapılan 9.Ekoloji İzmir Organik Ürünler ve 8.Olivtech Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı’nda stant açarak ve üyelerini fuara götürerek yöresel ürünlerin ve Ödemiş’in tanıtımına katkı sağladı. Ödemiş Ticaret Borsası ile katılımcılar, ilgili sektörlerdeki gelişmeleri ve yenilikleri izledi. Fuar alanında mevcut birçok standı gezen katılımcılara yine borsa tarafından fuar değerlendirme anketi doldurtuldu.

Borsa üyesi S.S.Bademli Kalkınma Kooperatifi, fuarda bu yıl da stant açtı. İzmir İl Tarım Müdürlüğü bünyesinde organik patates standı açan Ödemişli üretici Levent Korukoğlu, coğrafi işareti Ödemiş Ticaret Borsası’nda bulunan Ödemiş patatesinin tanıtımına katkıda bulundu. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Güldal, Ödemiş Ticaret Borsası’nın standını ziyaret ederek, Ödemiş Patatesi Coğrafi İşareti’nden dolayı tebrik etti.

Ödemiş Ticaret Borsası üyeleri, tadım atölyesinde zeytin ve zeytinyağıyla ilgili sempozyuma katıldı. Katılımcılara bilgilendirme sonrası sertifikaları dağıtıldı. Fuardan memnun ayrıldıklarını dile getiren ve birçok standı gezen katılımcılar, Ödemiş Ticaret Borsası’na teşekkürlerini dile getirdiler.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Tire'de şüpheli ölüm
Tire'de şüpheli ölüm