Advert
Advert
Advert

İsmail Poyraz’ın mutlu günü

İsmail Poyraz’ın mutlu günü
İsmail Poyraz’ın mutlu günü Küçük Menderes
Bu içerik 3266 kez okundu.
Advert

MHP Ödemiş İlçe Başkanı İsmail Poyraz, Ecenaz Düğün Salonu’nda Nurten Bekleyen ile evlendi. Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Necat Karataş, 27. Dönem MHP İzmir Milletvekili Murat Koç,  Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Ömür Raşit Tayfur, MHP İzmir milletvekili aday adaları Ceyhun Kınlı ile Bilgehan Ağbaba, Ödemiş Belediye Meclis Üyesi Derya Coşkun ve Muammer Bekleyen, genç çiftin en mutlu gününde şahit olarak yer aldılar.

Nurten ve İsmail çiftinin nikahını Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem kıydı. Başkan Badem, nikah sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın üç çocuk sözünü genç çifte hatırlattı. Nikah cüzdanını genç çifte veren MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, "İlçe başkanı olarak başarıyla görev yapan İsmail kardeşimiz ile gelinimiz Nurten Bekleyen’in en mutlu gününe tanıklık ediyoruz. Allah, çiftimizi bir ömür boyu mutlu kılsın” dedi.

Nikah merasiminin ardından genç çift, alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak dans ettiler. Düğün, daha sonra hareketli parçalar, takı ve pasta merasimi ve son olarak halayla sona erdi.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cezalar havadan gelecek!
Cezalar havadan gelecek!
Yine motosiklet kazası
Yine motosiklet kazası