Advert
Advert
Advert

“Bu bir seçim yatırımı değildir”

“Bu bir seçim yatırımı değildir”
“Bu bir seçim yatırımı değildir” Küçük Menderes
Bu içerik 1244 kez okundu.
Advert

Ödemiş Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Levent Ergin, yaklaşan Fenerbahçe kongresiyle ilgili basın açıklamasında bulundu. Başkan Ergin, "Fenerbahçe’nin seçim sürecinde olması, Fenerbahçelileri maalesef Ali Koççular ve Aziz Yıldırımcılar olarak ikiye ayırmıştır. Şunu söylemek isterim: Bu iş ne Aziz Yıldırım gidince veya kalınca ne de Ali Koç gelince değişecek. Bu bir sevdadır. Bu fotoğraf, ‘Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak’ inancımızın kanıtıdır. Hiçbir isim, sarı lacivert sevdamızdan üstün değildir. Çünkü Fenerbahçe, 70 milyonun takımıdır.

Şunu da belirteyim: ‘1907 Okul 1907 Pota’ projesi bir seçim kampanyası değildir. Yaklaşık bir yıldır devam eden ve ihtiyacı olan okullara, derneklerimiz aracılığıyla yapılan bir projedir. Ödemiş’te toplamda altı kişinin oy kullanacak olması ve seçimi belirleyici olmaması ortadayken bile Ödemiş’in 10 km ötesindeki bir köy okuluna Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı’nı getirebildiğimiz için herkesin takdir etmesi ve başta Ödemişteki tüm Fenerbahçelilerin katılması ya da destek olması gerekirken bunu seçim kampanyası olarak gören taraftarlarımızın olmasına üzüldüm… Ki; onlar bu projeye sonuna kadar destek verip her takımında böyle projeler üretmesine örnek olmalıdırlar.

Son olarak da ben, Ödemiş Fenerbahçeliler Derneği Başkanı olarak tuttuğum ve sevdalısı olduğum takımımın başına her kim gelirse gelsin takımımızın başarılı olmasını diliyorum. Ben, bu dernek başkanlığında bugün varım yarın yokum ama bu sevdam yaşadığım sürece devam edecektir. Sarı lacivert renklere sevdası olan, projemize destek veren ve katılım gösteren herkese teşekkür ederim" dedi.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Tire'de şüpheli ölüm
Tire'de şüpheli ölüm