Advert
Advert
Advert

Feci kazada ölenler unutulmadı

Feci kazada ölenler unutulmadı
Feci kazada ölenler unutulmadı Küçük Menderes
Bu içerik 2622 kez okundu.
Advert

1997 yılında bir gezi dönüşü sonrasında meydana gelen feci kaza sonucu yaşamlarını kaybeden Ödemiş Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Kadir Köle, Elektronik Öğretmeni Erol Güçlü, öğrenciler Mehmet Yörükoğlu, Serkan Ateşli, İzzet Aypak, Mehmet Çatalkafa, Mustafa Ekiz, Mustafa Kocabıyık ve aracın sürücüsü Yaşar Bodur için Ödemiş Mesleki Eğitim Merkezi’nde anma töreni ile keşkek ve pilav-ayran hayrı gerçekleşti.

Anma törenine ebedi hayata intikal eden Müdür Yardımcısı Kadir Köle’nin eşi olan Ödemiş Vergi Dairesi şeflerinden Aysel Köle ve ölenlerin yakınlarının yanı sıra Ödemiş İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri Yakup Çakır ile Erdal Yalçın, Ödemiş SGK Müdürü Recai Sani Balcıoğlu ve Ödemiş Sanayi Sitesi esnafı da katıldı.

Ödemiş Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Zafer Yener, “Bir gezi dönüşünde meydana gelen feci bir kaza sonucu yaşamlarını kaybeden değerli eğitimcilerimizi, öğrencilerimizi ve aracın şoförünü rahmetle ve minnetle anıyoruz. Onların her ölüm yıl dönümünde bu anma etkinliklerini yapmaya ve onları kalbimizde yaşatmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Tire'de şüpheli ölüm
Tire'de şüpheli ölüm