Advert
Advert
Advert

Beş gündür haber yok

Beş gündür haber yok
Beş gündür haber yok Küçük Menderes
Bu içerik 3017 kez okundu.
Advert

Kiraz’ın Olgunlar Mahallesi'nde en büyüğü 11, en küçüğü 2.5 yaşında beş çocuk annesi kadından beş gündür haber alınamıyor. Çocuklarıyla baş başa kalan baba, eşinin kaçırıldığını iddia etti. Pazartesi günü 11 yaşındaki kızı Sevdanur ile Sevcan'ı okula gönderdikten sonra 9 yaşındaki kızı Eda'yı Ödemiş Devlet Hastanesi’ne götüren Alaattin Korkunç (40), eve döndüğünde 5 yaşındaki Emir ile 2.5 yaşındaki bebeğini ağlarken buldu. Eşi Fadime Korkunç'un (34) evde olmadığını fark eden Alaattin Korkunç, çevrede yaptığı aramadan sonuç alamayınca Kiraz İlçe Jandarma Komutanlığı’na kayıp başvurusunda bulundu. 
 

Geçimini çiftçilikle sağlayan Alaattin Korkunç, 20 yıllık eşi Fadime Korkunç'un beş gündür eve dönmediğini, kendisinden hiçbir haber alamadıklarını belirterek, "Pazartesi günü 9 yaşındaki kızımla birlikte ayağındaki ağrı nedeniyle Ödemiş Devlet Hastanesi’ne gittik. İşimiz bitince Kiraz’a geri dönüp oradan Olgunlar'a geldik. Eve geldiğimde çocuklara sordum. Emir, 'Annem evde yok' dedi. Nereye gittiğini sorduğumda bağıra bağıra evden gittiğini anlattı. 55 yaşındaki Y.K.'yı evimizin yakınında görmüş. Tanıdığı için tarifinden Y.K. olduğunu anladım. Annesini onun götürdüğünü ve giderken bağırma seslerini duyduğunu söyledi. Evimizin alt tarafında dere yatağı var. Oraya kadar yaya olarak götürmüş, başında iki kişinin beklediği gri renkli otomobile bindirmiş. Bunu da gören komşularım bana anlattı" dedi. 

"Henüz süt emen bebeğim var" 
 

Beş gündür haber alamadığı eşinin bir an önce bulunarak geri gelmesini isteyen Korkunç, "Benim 2.5 yaşında bebeğim var. Annesinden süt emiyor. Beş tane çocuğumla iki odalı evde perişan oldum. Çocuklarımızın başında olsun istiyorum. Eşimle aramda hiçbir sorun yoktu. Çocuklarım annelerini bekliyor" dedi. Eşini kaçırdığını iddia ettiği Y.K.'nın da üç çocuğu olduğunu, eşini kanserden kaybettiğini söyleyen Korkunç, geçmişten kalan bir husumet sebebiyle altı yıldır görüşmediklerini belirtti. 

 

Haber: Arzu KEÇECİ

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür