Advert
Advert
Advert

Tapu beklerken şoke oldular

Tapu beklerken şoke oldular
Tapu beklerken şoke oldular Küçük Menderes
Bu içerik 8583 kez okundu.
Advert

Geçen yıl bir emlakçı vasıtasıyla Ödemiş’te Bengisu Mahallesi Karcı Sokak’taki bir evi satın aldıklarını dile getiren Müjgan Özyurt, müteahhide para vermelerine rağmen evin bir başkasına verildiğini duyunca adeta şok olduklarını dile getirdi. Eşi İrfan Özyurt ile birlikte alın teri ile çalışarak para kazandıklarını dile getiren Özyurt, "Evi beğenerek aldık. Senet ve sözleşme imzalayarak inşaat firmasının sahibine 70 bin lira parayı peşin verdik. Bir yıldan beri hiçbir gelişme yaşanmadı. Tapuyu almadığımız gibi evin bir başkasına satıldığını öğrenince başımızdan aşağı adeta kaynar sular döküldü. Ödemiş Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunacağız. Suçlular, adalet önünde hesap versinler. Tapu almayı ve binanın bitmesini beklerken evin bir başkasına satıldığı haberi, bizi şoke etti" dedi.

Uzun yıllardan beri alın teri ile seyyar bir iş yaptığını dile getiren İrfan Özyurt ise, "Yaklaşık bir yıldan beri evi satın aldığımız şahıs, bizi devamlı şekilde atlatıyor. Artık yasal yollara başvuracağız. Bizi bu duruma düşürenler için düğmeye basacağız. Verdiğimiz 70 bin lira peşinatı da alamıyoruz. Ödemiş Cumhuriyet Savcılığı’na başvurarak mağduriyetimizin giderilmesi için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İbrahim     2018-05-12 Bu tip dolandırıcıları ifşa edin herkes öğrensin ki bir başkasınında parasını ve hayallerini gasp edemesinler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür