Advert
Advert
Advert

Trafik Haftası’na özel kutlama

Trafik Haftası’na özel kutlama
Trafik Haftası’na özel kutlama Küçük Menderes
Bu içerik 546 kez okundu.
Advert

Efe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Trafik Haftası etkinliklerinde  trafik güvenliğine yönelik duyarlılığının arttırılması, trafik kazalarının azaltılması, trafik sorununa dikkat çekilmesi ve engelli bireylerin de bu toplum içerisinde var olduklarını göstermek amacıyla Bayındır İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek trafik uygulaması gerçekleştirdik.

Bayındır İlçe Emniyet Müdürü Serkan Arpak  ve Trafik Büro Amirliği’nin tüm ekibi, öğrencilere büyük bir ilgi gösterdiler. İlçe Emniyet Müdürlüğü binasını ve çarşı karakol binasını bizzat Emniyet Müdürü ile birlikte gezen öğrenciler, kamera gözlem odasından ilçeyi kontrol edip telsiz odasında da görevdeki polis ağabeyleriyle konuşma gerçekleştirdiler. Daha sonra Bayındır Hükümet Konağı önünde trafik polisi ekipleriyle trafik kontrol uygulaması yapan özel öğrenciler oldukça mutluydular. Emniyet Müdürü Serkan Arpak, günün sonunda öğrencilerle hediyeler verip ikramda bulundu.

Konuyla ilgili Efe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nden yapılan açıklamada, “Bize bu fırsatı veren Emniyet Müdürümüz başta olmak üzere tüm emniyet teşkilatına bu sevgi dolu, sıcak ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz” denildi.

Haber: İlker Özekli

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Tire'de şüpheli ölüm
Tire'de şüpheli ölüm