Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Nefes Kredisi devam ediyor

Nefes Kredisi devam ediyor
Nefes Kredisi devam ediyor Küçük Menderes
Bu içerik 921 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Odası’nda düşük faiz ve oranlarıyla geçtiğimiz sene KOBİ’lere can suyu olan TOBB Nefes Kredisi Projesi bu yıl da devam ediyor. Oda Başkanı Rıfat Eriş “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde düşük faiz oranlarıyla üyelerimize kredi imkanı sağlamak adına Ödemiş Ticaret Odası olarak Nefes Kredisi ilk yürürlüğe girdiğinden itibaren finansal hazırlığımızı yaptık. Halkbank, Ziraat Bankası ve Denizbank, Vakıfbank ile anlaşarak limitlerin açılmasını sağladık.

İlk etapta bankalara aktardığımız tutarla oluşan 9 milyon liralık kaynaktan oda üyelerimiz faydalandı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de kaynak destekleriyle şu an itibariyle toplamda dört banka ile 20 milyon TL civarında kullanım yapılmıştır.

TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile yaptığımız görüşmelerde de destek sözü aldık. Sürekli TOBB ile görüşmeler sağlayıp limitlerin artması için çalışıyoruz. Amacımız, üst limiti belirlenmiş olan nefes kredisinden üyelerimizin azami kullanımını sağlamaktır. KOBİ'lerin en büyük sorunlarından birisi, finansmana erişim. Bu güç birliği, onlara nefes aldıracak. Yıllardır yüksek faizlerle iş yapmanın zorluklarını vurguluyoruz. ÖTO olarak elimizi taşın altına koyup küçük ölçekli üyelerimizin uygun faizlerle finansmana erişimine bir katkı sağladığımız için mutluyuz" dedi.

Haber: Şazenuş KESKİN

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş CHP’den ortak ses!
Ödemiş CHP’den ortak ses!
Patates üreticileri don olayına karşı elyafla önlem aldı
Patates üreticileri don olayına karşı elyafla önlem aldı