Advert
Advert
Advert

Erzurum BŞB Başkanı Ödemiş’i ziyaret etti

  Erzurum BŞB Başkanı Ödemiş’i ziyaret etti
  Erzurum BŞB Başkanı Ödemiş’i ziyaret etti Küçük Menderes
Bu içerik 571 kez okundu.
Advert

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’i makamında ziyaret etti. Meclis üyeleri ve başkan yardımcılarının yer aldığı ziyarette belediye çalışmaları ve ilçe hakkında bilgiler paylaşıldı. 

 

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Ödemiş Belediye Başkanımız, çok sevdiğimiz bir dostumuz. Çalışmalarını yakından takip ediyorum. Projelerinde destek vermek amacıyla önümüzdeki günlerde çalışmalar yapacağız. Bölgenin ürünleri ile park bahçe, süs bitkileri konusunda Başkanımız Mahmut Badem bizi bilgilendirmişti. Onun daveti üzerine bugün buradayız. ÇETAŞ için bitki alımını Ödemiş ve yöresinden gerçekleştirdik” dedi.

 

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem ise, “Türkiye’nin diğer ucundan önemli bir belediye başkanımızı ilçemizde ağırlamaktan onur duyduk. Bölge ekonomisine katkı sağlamak amacıyla görüşmelerimiz kapsamında süs bitkileri konusunda gerçekleşen alım konusunda başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

 

Başkanlar, kentin tarihi, kültürü ve doğa güzelliklerinin bulunduğu Birgi’de ve ilçe merkezindeki projeleri yerinde inceleme yaptı.

 

Haber: Arzu KEÇECİ

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Tire'de şüpheli ölüm
Tire'de şüpheli ölüm