Advert
Advert
Advert

“Gece gündüz çalışacağız”

“Gece gündüz çalışacağız”
“Gece gündüz çalışacağız” Küçük Menderes
Bu içerik 605 kez okundu.
Advert

Eski AK Parti Karşıyaka İlçe Başkan Yardımcısı ve İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Melih Özgen, 24 Haziran’da AK Parti olarak yeni bir zafere imza atacaklarını söyledi. 
 

AK Parti Bayındır İlçe Başkanı Uğur Demirezen’e ziyarette bulunan ve Türkiye’nin AK Parti hizmetleriyle çağ atladığını ifade eden Özgen, "AK Parti; gençlere, yaşlılara, kadınlara, engelli vatandaşlara yönelik yaptığı sosyal projeler ile millete ne kadar büyük önem verdiğini göstermiştir. Bugün savunma sanayide geldiğimiz nokta, birçok gelişmiş ülkeyi kıskandırmaya başlamıştır. Ekonomik büyüme oranlarımız, tüm dünya ülkelerinin dikkatini çekmiş, bin bir türlü saldırıya rağmen yaptığımız devasa yatırımlar, ne kadar büyük bir ülke olduğumuzun kanıtı olmuştur.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yaptıklarımız, yapacaklarımızın en büyük teminatıdır. IMF kuyruklarında bekleyen bir ülkeden çağ atlayan, gelişmiş birçok ülkeyi geride bırakan bir ülke olmak, hiç kuşkusuz AK Parti kadrolarının eşsiz çalışmasının sonucudur. AK Parti’nin neferleri olarak 24 Haziran’a dek gece gündüz demeden çalışacak 2023 hedeflerimiz öncesinde yeni bir zafere daha imza atacağız" dedi. 

“Tablo farklı olmayacak”
 

Özgen, "Gerek partimiz gerek liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, yıllarca sistematik saldırılara maruz kalmış, millete hizmet etmek için bin bir türlü engel ile mücadele etmiştir. Gerek 17/25 Aralık yargı darbesi, gerekse 15 Temmuz işgal girişimi, milletimize karşı yapılan hain girişimlerin en somut örneği olmuştur. Milletimiz, Sayın Cumhurbaşkanımızın emriyle meydanlarda darbecilere geçit vermemiş, milletin adamının yanında olduğunu göstermiştir. Girdiğimiz her seçimde başarılı çıkmamızın en önemli noktası da budur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım milletin dilinden konuşarak, milletin ta kendisi olarak sayısız zaferlere imza atmıştır. Önümüzdeki 24 Haziran Genel Seçimlerinde de tablo farklı olmayacak" diye konuştu.

 

Haber: Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür