Advert
Advert
Advert

Ödemiş Çağdaş Yaşamlılar beşinci kez buluşuyor

Ödemiş Çağdaş Yaşamlılar beşinci kez buluşuyor
Ödemiş Çağdaş Yaşamlılar beşinci kez buluşuyor Küçük Menderes
Bu içerik 1123 kez okundu.
Advert

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Ödemiş Şubesi’nin Türkiye’de örnek olarak gösterilen projesi “Çağdaş Yaşama Hizmet Ödülü”, beşinci kez üç kişiye veriliyor.

2012 yılında göreve Ömer Akşahan’ın Şube Başkanlığı ile başlayan Şube Yönetim Kurulu, aldığı bir kararla Ödemiş’e ve Ödemişlilere hizmetleriyle iz bırakmış çeşitli meslek mensupları arasından üç kişiye özel hizmet ödül plaketi veriyor.

2017 yılı için seçilen üç saygın isim Sezen Bütün, Sevgi Köymen ve Av. Aykut Dural’a yarın akşam Palet Restoran’da ödül plaketleri Tempo Müzik eşliğinde yapılacak yemekte sunulacak.

 

Konuyla ilgili olarak bilgi veren Şube Başkanı Ömer Akşahan, “Seçildiğimiz günden bu yana ÇYDD Ödemiş Şubesi olarak öncelikle ortaokul, lise ve üniversitede eğitim gören çalışkan Ödemişli evlatlarımıza ciddi anlamda burs desteği vermekteyiz. Bu saygın çalışmamızı Ödemişli saygın işadamlarımızın, emekli öğretmenlerimizin, ev hanımlarımızın küçük ama anlamlı burs katkılarıyla gerçekleştirmekteyiz. 2017-18 Eğitim Öğretim Yılı’nda 40 öğrencimize 10 ay süreyle burs veriyoruz. Burs yardımı dışında yaptığımız diğer sosyal etkinliklerimiz sayesinde üyelerimizle kaynaşmış bulunmaktayız. Hedefimiz, ‘Ödemiş’te iyi ki ÇYDD var’ dedirtebilmektir. Bir başka hedefimiz de şube olarak tapusu bize ait bir dernek binamız olmasıdır. Umarım bu dileğimiz de yine Ödemişli hayırseverlerimiz sayesinde olur. Çalışmalarımıza katkı koyan herkesi sevgiyle selamlıyorum” şeklinde konuştu.

 

Haber: Arzu KEÇECİ

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Yola çıkan köpek ölümüne neden oldu
Tire'de şüpheli ölüm
Tire'de şüpheli ölüm