Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Hürriyet Mahallesi’nde büyük gelişim

Hürriyet Mahallesi’nde büyük gelişim
Hürriyet Mahallesi’nde büyük gelişim Küçük Menderes
Bu içerik 1601 kez okundu.
Advert

Ödemiş’in Hürriyet Mahallesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Ödemiş Belediyesi’nin yeni çalışma projeleriyle gelişmeye devam ediyor. Sık sık kazaların yaşandığı Menderes Caddesi’ne İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından sinyalizasyon ışık sisteminin de kurulmasıyla birlikte kazalarda büyük bir düşüş yaşandı.

Hürriyet Mahallesi Muhtarı Recep Yeşiltaş, mahallede yeni projelerin oluştuğunu dile getirerek, “Menderes Caddesi’nde sık sık kazalar yaşanıyordu. Yaptığımız girişimler neticesinde basın yayın organlarında kazaların adresi olarak gösterilen bu yere İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri müdahale edip sinyalizasyon sistemi kurarak burada üzücü kazaların yaşanmasının önüne geçmiştir" dedi.

Muhtar Yeşiltaş, "Son günlerde Ödemiş Belediyesi de Köknar ve Güneş sokaklarda kilit taşı çalışması gerçekleştirdi. Ayrıca cami yanında da çocuk oyun parkı oluşturdu. Ödemiş Belediyesi’ne ve Belediye Başkanımız Sayın Mahmut Badem’e bu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. İzmir Büyükşehir Belediyesi de kaldırım düzenlemeleri çalışmalarını Menderes Caddesi üzerinde gerçekleştirildi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Aziz Kocaoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörümüz Cumhur Şener’e de yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum.

Halkımız, hem Ödemiş Belediyesi’nin hem de İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerden bir hayli memnunlar. Mahallemizdeki tarihi türbenin restore edilmesi çalışmaları da hızlı bir şekilde yapılıyor. Bu tarihi türbenin önümüzdeki günlerde turizme kazandırılacağına inanıyorum. Menderes Caddesi’ne MOBESE kamera sistemi kuruldu. Mahallemiz, her yönüyle gün geçtikçe gelişerek büyümeye devam ediyor. Eski yıllara göre modern ve yeni binaların hızla yükselmesiyle mahallemiz, Ödemiş’in en ideal bir merkezi oldu” diye konuştu.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş CHP’den ortak ses!
Ödemiş CHP’den ortak ses!
Patates üreticileri don olayına karşı elyafla önlem aldı
Patates üreticileri don olayına karşı elyafla önlem aldı