Advert
Advert
Advert

İYİ Parti Ödemiş’ten aksaklığa tepki

İYİ Parti Ödemiş’ten aksaklığa tepki
İYİ Parti Ödemiş’ten aksaklığa tepki Küçük Menderes
Bu içerik 3843 kez okundu.
Advert

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in aday olması için ilk günden 100.000 imzadan fazlası toplanırken partiden milletvekilliği aday adaylığını geçtiğimiz günlerde açılayan Av. Anıl Selek, Ödemiş Adliyesi’nde bulunan İlçe Seçim Kurulu’nda imza verme işlemleri esnasında yaşanan eksikliklere tepki gösterdi.

İnternetin olmayışı nedeniyle mağduriyet yaşandığını dile getiren Selek, "Buraya gelen vatandaşlarımıza önce elektrikten kaynaklanan bir sıkıntı olduğu, sonra UYAP nedeniyle sorun yaşandığı ve son olarak da arızanın Türk Telekom’dan kaynaklandığı iddia edilmiştir. Bu konuda ihale, Telekom’da kaldı.

200-250 vatandaşımız, buraya gelmelerine rağmen imza atamamışlardır. Bu, insanların demokratik haklarına bir sabotajdır. Ama biz, hiçbir zaman yılmayacağız. Belki önümüzü kesmeye çalışacaklardır ama İYİ insanlar, cesur hareketlere devam edecektir. Bu konuda gerekli araştırma ve incelemelerde bulunarak sorumlular kimse ortaya çıkarıp hakkımızı sonuna kadar arayacağız. Hiç kimsenin seçmenin özgür iradesine ket vurmaya hakkı yoktur. Bu gibi girişimler, bizi asla ve asla durduramaz. Sonunda Meral Akşener, cumhurbaşkanı olacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür